کشته هایی در بهای گوشمالی غنی
سکوت و انفعال و تعلل و اهمال کاری و نظاره گر بودن صرف نیروهای خارجی را نمی توان نادیده گرفت، چرا که تعمدی آگاهانه و بر مبنای سیاست خارجی آنان در راستای تغییر در ارگ است و بس 
تاریخ انتشار:   ۰۷:۵۹    ۱۳۹۷/۲/۱۲ کد خبر: 150542 منبع: پرینت

حمله های اخیر در منطقه شش درک کابل و در کمربند سبز امنیت که قرار بود عاری از هرگونه رخنه باشد تاکنون بیش از 60 کشته و زخمی از مردم ملکی و خبرنگاران بجا گذاشته است، قبل از آنکه مایه ی تاثر و تاسف باشد زمینه ساز یک دگرگونی و تحول عظیم در حکومت اعم از ارگ نشینان و مسوولان مربوطه و وکلای مجلس خواهد بود.

این سکوت و انفعال و تعلل و اهمال کاری و نظاره گر بودن صرف نیروهای خارجی به رهبری امریکا را هرگز نباید و نمی توان نادیده گرفت و سرسری از آن رد شد چرا که کاملا تعمدی آگاهانه و بر مبنای سیاست خارجی آنان در راستای تغییر و تحول بنیادی و خانه تکانی ارگ است و بس!

تجربه به مراتب نشان داده است که هرگاه یانکی ها و همپیمانان شان در غرب اعم از اسراییل و انگلیس بر آن شوند تا نیروهای تازه نفس خود را برای سرسپردگی و مزدوری تمام و کمال تر به میدان بیاورند یا از دست نشانده های کنونی خود رو برگردانده یا نومید گشته باشند؛ چنین سیلاب خون و حمامی از خونابه های مردم ملکی در سرک ها به راه می افتد.

مگر نه اینکه افغانستان کشوری در قلب آسیا و در زیر ذره بین قدرت های منطقه و جهان برای ذی نفع شدن و مداخلات ناتمام و بی پایان و از همه مهتر زیر هجوم لجام گسیخته ی سربازان بیش از 57 کشور جهان و تحت استعمار علنی و رسمی امریکا قرار دارد و هیچ اختیاری در هیچ گونه تامین امنیت عمومی، ثبات سیاسی و رونق اقتصادی از خود ندارد؟ پس چگونه است که...

که همچنان استیضاح ها و استجواب ها در صحن علنی مجلس نمایندگان با عده ای شستشوی مغزی داده شده و تطمیع شده اعم از زازی وطن دوست، کمال ناصر اصولی و خود معصوم استانکزی به ابقا و رای اعتماد مجدد رییس امنیت ملی می انجامد؟ و سپس به فاصله ی چند روز از این نمایش مضحک در خانه ی خیانتکار ملت، جوی خون در سرک شش درک کابل به راه می افتد.

چه معنایی جز این می توان از کنار هم قرار دادن این پازل ها در قلب مجروح و خسته ی آسیا گرفت که امریکایی ها از اشرف غنی روی برگردانیده اند و به فکر تحولی عظیم و بنیادی در انتخابات آتی ریاست جمهوری و پارلمان هستند؟ و دیگر اینکه هم پیمانان هم قسم ایشان در انگلیس و پاکستان نیز سایه ی عنایت و حمایت خود را از سر رییس امنیت ملی، وزیر دفاع و مشاور شورای امنیت برداشته اند و آنان را در میدان مواجهه با انتقادات و اعتراضات وا نهاده اند.

کد (8)


این خبر را به اشتراک بگذارید
تگ ها:
غنی
امریکا
کشته
نظرات بینندگان:

>>>   با عرض تسلیت به تمامآ هموطنان شهید پرور خصوصآ فامیل های شهدای اخیر انتحاری غرب کابل و شش درک :
نظر بنده در مورد انتحارات و به شهادت کشانیدن مردم بیگناه و مظلوم اینست که :
1 - این سزا بخاطر اعتقاد دینی بالای عربستان منحیث کشور علم بردار جهان اسلام میباشد یعنی این را بدانید و به BBC مراجعه نمائید که سعودی با پرداخت مصارف جنگی امریکا و اسرائیل زمینه این قتل ها و کشتار های مسلمین جهان را مساعد میساد .
2 - همه دنیا میدانند که یگانه کشور که انقلابی و آزادی خواه میباشد افغانستان است و تمامآ مردم جهان انقلاب را از ما آموخت پس چرا این دالر ناچیز و یا حفظ وظایف دم چشمان مان را گرفته و از خود یک زره هم ابتکار عمل و یا دفاع از شهدا و نوامیس خویش نمی نمائیم .
3 - تا زمانیکه نیرو های ناتو و امریکائی کابل را به قصد ولایات نا امن ترک ننمایند روز ما مردم از این بدتر خواهد شد .
4 - در اخیر خواهش من از همه برادران و خواهران گرامی مسلمان خصوصآ مردم پایتخت اینست که اولا درد هر قوم درد همه اقوام است و هیچ قوم بالای قوم دیگری این چنین ظلم را نه کرده و نه مینمایند بنآ بهترین راه حل حفظ اتفاق میباشد بنآ تهمت بستن بالای همدیگر را ببندید و صرف در جستجوی راه حل باشید.
با احترام
سید امید غافل
کابل

>>>   این کشتار ها و شهادت ها بخاطر رقابت کشور های بزرگ ذیل صورت میگیرد :
جنگ بین امریکا و روس
جنگ بین چین و اروپا
جنگ بین ایران و عربستان
جنگ بین هند و پاکستان
سید امید غافل
کابل

>>>   امریکا و روس، چین و اروپا، ایران و عربستان، هند و پاکستان، هر کدام زنجیر .....وابسته بخود را ، در حالیکه دهن هر کدام شان کف کرده و بخون آلوده میباشد، در دست دارند تا در فرصت مناسب
انها را بجان هم بیاندازند!!!!!


مهلت ارسال نظر برای این مطلب تمام شده استپربیننده ترین اخبار 48 ساعت گذشته
کليه حقوق محفوظ ميباشد.
نقل مطالب با ذکر منبع (شبکه اطلاع رسانی افغانستان) بلامانع است