حمله انتحاری در جاده لیلامی هرات (عکس)
 
تاریخ انتشار:   ۱۷:۱۰    ۱۳۹۷/۱/۵ کد خبر: 148997 منبع: پرینت

حوالی ساعت یک و نیم ظهر امروز دو حمله کننده انتحاری در جاده لیلامی های شهر هرات اقدام به حمله انتحاری کردند که در نتیجه یکتن کشته و هشت تن دیگر زخمی شدند.
دو حمله کننده انتحاری زمانیکه قصد ورود به داخل مسجد نبی اکرم در جاده لیلامی شهر هرات را داشتند پس از درگیری با محافظین مسجد یکتن‌ شان پس از زخمی شدن، خود را انفجار داده و شخص دیگر توسط محافظین مسلح مسجد از پا درآمد.
این حمله دقیقا پس از ختم نماز ظهر زمانی رخ داد که نمازگذاران قصد داشتند تا از مسجد خارج شوند.
کد (4)


حمله انتحاری در جاده لیلامی هرات

حمله انتحاری در جاده لیلامی هرات

حمله انتحاری در جاده لیلامی هرات

حمله انتحاری در جاده لیلامی هرات

حمله انتحاری در جاده لیلامی هرات

حمله انتحاری در جاده لیلامی هرات

حمله انتحاری در جاده لیلامی هرات

حمله انتحاری در جاده لیلامی هرات

این خبر را به اشتراک بگذارید
تگ ها:
حمله انتحاری
جاده لیلامی
هرات
نظرات بینندگان:

>>>   آن محافظینی که این جنایت کار را به د.زخ فرستاده باید از طرف حکومت مکافات شود

>>>   پتوای مالکان دوزخ وجنت:
شیخ عبدالمحسن عبیکان واعظ سعودی درباره روزه گفته بود: روزه برای ساکنان مناطقی که قطعی برق در آنجا بسیار است ضرورتی ندارد و واجب نیست. اکنون نوبت به شاهکاری دیگر از مفتیان سعودی رسیده است. پایگاه اطلاع رسانی فتاوای عربستان در نسخه فارسی، خوردن میوه خشک در نوروز را بدعت دانست و حرام اعلام کرد
ر

>>>   ریاست امنیت ملی میگوید: ما ازپیش اطلاع داشتیم و آگاه بودیم!

>>>   کسانیکه در نوروز میوه خشک خورده اند از رفتن به جنت دست بشویند!!!
مپتی عربی

>>>   اصلآ در افغانستان باید عید مبارکی با یکدیگر در ایام عید تغیر کند. منبعد در موقع تبریکی عید با یکدیگر چنین بگویید:
ایام شریف، روزه و نماز، داخل حاجی ها و شهدا.
کلمه غازی ها را کاملآ از تبریکی عید دور کنید. زیرا هر سال ده ها هزار نفر چه در جبهات جنگ و چه در اثر حملات انتحاری و غیره کشته میشوند.
زیرا مقام شهادت پیش خداوند به مراتب از غازی کرده بیشتر است و غازی از خداوند حور های بهشتی بیشتر و حق و حقوق زیادتر میخواهد. زیرا زور و بازوی او زیادتر است و خدا خودش نیز کمک کم از غازی ترس دارد و میترسد که نشود که این غازی ها بر علیه خودش قیام نکنند و اداره جنت را به دست خودشان نگیرند.
زیرا گردن نرم را هیچ شمشیری به جز از شمشیر شهادت و جنگ و عملیات انتحاری، بریده نمیتواند.

>>>   شیخ مجیب الرحمن حالا خوشحال شدی که مردم نماز گذار یک فرقه از مذاهب بنام شیعه را دوزخیان تان کشتند هروز غیر از تفرقه مذهبی و نفاق افگنی بین شیعه و سنی دیگر هیچکاری نداری ملای که بگفته خودش که در حضور جمع از ملا ها بشمول خوت شیخ صاحب انهم درداخل مسجد اعتراف به بچه دادن همان تعداد زن ازجانب خوش اعتراف کرده بود و شما برایش گفته بودید که توبه کن ورنه کافر میگردی و با اسرار خودتان ملای زناکار گفته توبه کردم و بدوام انگفتهبود که خدایا تو خو میدانی که بمن قوت داده بودی و خودت با همین یک توبه اسرار امیزت که انرا با بلند کردن عصا چوبت انرا مجبور به وادار به توبه کردن کرده بودی جای ارگانهای عدلی و قضایی قاضی شدی و مفتی و نعوذن بالله خود را بجای خدا قرار داده اید هرکاریخودت درست وشرعی است اما یک مسلمان دیگر که پیرو خودت نیست و دست بوسی ات را نمیکند و با ارکان اسلام پابند هم است پینجبنای اسلامی را بجا میکند از جانب خودت کافر خوانده میشود که همین سبب میگردد تامورد مله انتحاری نماز گذاران گردد افسوس افسوس به چنین اشخاص که بنام اسلام تحریک به اسلام کشی میکند.

>>>   لعنت بر منافق لعنت بر کسانی که باعث قتل بی گناهان میشود.
عبدالبصیر علیزی


مهلت ارسال نظر برای این مطلب تمام شده استپربیننده ترین اخبار 48 ساعت گذشته
کليه حقوق محفوظ ميباشد.
نقل مطالب با ذکر منبع (شبکه اطلاع رسانی افغانستان) بلامانع است