خطاب به والی برکنار شده بلخ
 
تاریخ انتشار:   ۱۱:۲۵    ۱۳۹۷/۱/۵ کد خبر: 148981 منبع: پرینت

خودت می گویی «بعضی ها می خواهند تا من بمانم در چوکی ولایت و گویا جنگ را می خرند».

آیا می دانید اصول مذاکره یعنی چی؟ استراتژی مذاکره یعنی چی؟ اسباب فشار در مذاکره یعنی چی؟ چرا در ده دور مذاکرات رییس و تیم مذاکره کننده جمعیت با قاطعیت از منافع کلان ملی دفاع کرده توانستند اما خودت در دیدار کوتاه در بلخ با تیم ارگ نتوانستی؟ آیا یادتان است در روز اول مذاکره در کابل اتمر با تعینات چند چوکی که شما حال موافقه کردید ، موافق بود. اما رییس جمعیت خواستار تحقق خواسته های ۱۲ ماده ی بر اساس یک جدول زمانی و در مرحله اخیر آن تغییرات در ولایت بلخ بود. یادتان است؟

واقعیت امر این است با شعور مردم بازی کردید . همیش دوستانتان را در وضعیت بد قردادید. تصمامیم شما اکثرا احساساتی و بدون تامل بوده و همیش با شکست روبرو شده است. از آوردن جنرال دوستم گرفته تا ائتلاف نجات !!!. مردم چک چک هم بلدند و مرگ مرگ گفتن هم.

خوب ، کجای امضای این موافقتنانه با سلام رحیمی جنبه عملی دارد؟ بحث این و آن نیست اما شما اصول بازی را رعایت نکردید و نمی کنید. رفتن با شما بمعنای رفتن در دریای طوفانی است که طوفان ها جهت کشتی را تعیین میکند. شما بی برنامه تر از مار آستین هستید.

نصیر احمد تمکین


این خبر را به اشتراک بگذارید
تگ ها:
عطا
ارگ
بلخ
نظرات بینندگان:

>>>   جناب تمکین صاحب!
اگر رئیس صاحب جمهور تمکین نمیکرد حالا عطای نبود

>>>   نظر دهنده نخست،
ولسمشرک پلاستیکی ات بالش میسوخت که آنطرف ها دور میخورد۰ این یاد آوری تکمین و امثال همه جز معامله است که در آن غنی کوچی هم شامل است۰ زیاد لاف نزن پوفوک۰

>>>   نظر دهنده نخست،
ولسمشرک پلاستیکی ات بالش میسوخت که آنطرف ها دور میخورد۰ این یاد آوری تکمین و امثال همه جز معامله است که در آن غنی کوچی هم شامل است۰ زیاد لاف نزن پوفوک۰

>>>   این جمعیت اسلامی نور کم بود به کشتن بدهد
بصیر نظری


مهلت ارسال نظر برای این مطلب تمام شده استپربیننده ترین اخبار 48 ساعت گذشته
کليه حقوق محفوظ ميباشد.
نقل مطالب با ذکر منبع (شبکه اطلاع رسانی افغانستان) بلامانع است