آمریکایی ها خانه های مردم کابل را تلاشی می کنند
 
تاریخ انتشار:   ۱۸:۴۹    ۱۳۹۶/۱۲/۲۷ کد خبر: 148753 منبع: پرینت

امریکایی ها به عنوان عیدی تصمیم دارند تا خانه های مردم در کابل را تلاشی کنند.
به گزارش آریانانیوز، خارجی ها برای مردم کابل تحفه خاصی در نظر گرفتند، نیروهای خاص امریکایی قرار است عملیات‌های شبانه و تلاشی به خانه در شهر کابل را آغاز کنند که این اقدام با واکنش تند نمایندگان و مردم کابل روبرو شده است.

هفته گذشته سازمان‌های استخبارات امریکا درباره افزایش حملات انفجاری در شهرهای کلان خاصتاً کابل هشدار داد.
جنرال جان نیکلسون قوماندان نیروهای امریکایی و ناتو در افغانستان به واشینگتن پست گفت: مخالفان مسلح خانه‌های امن در کابل دارند که باید از بین برود.
وی تصریح کرد نیروهای خاص امریکایی در هماهنگی با سازمان‌های استخباراتی و نیروهای افغانستانی قرار است عملیات‌های شبانه و تلاشی خانه به خانه را در شهر کابل آغاز کنند.

جنرال نیکلسون همچنین هفته گذشته در پایگاه نظامی بگرام گفته بود که تامین امنیت شهر کابل از اولویت‌های مهم ماموریت نیروهای امریکایی و ناتو در افغانستان است.
بر اساس پلان امنیتی ناتو، قرار است یک کمربند امنیتی دور شهر کابل و کمربند امنیتی دوم نیز در اطراف مناطق دپلوماتیک و تاسیسات دولتی در کابل ایجاد شود.

نمایندگان در واکنش به این موضوع تصریح کردند امریکا به جای آغاز عملیات‌های شبانه در کابل مراکز امن تروریستی در خارج از سرحدات افغانستان را هدف قرار دهند.
نمایندگان مجلس خاطرنشان کردند عملیات نیروهای امریکایی و ناتو در کابل آزادی نسبی مردم این شهر را از آنها سلب خواهد کرد.
روزنامه ویسا نیز راپور داد که مردم شهر کابل با پلان امنیتی ناتو و عملیات‌های شبانه نیروهای امریکایی در این شهر مخالف استند زیرا ایجاد کمربندهای امنیتی مانع تردد مردم در مرکز شهر کابل خواهد شد.

کد (4)


این خبر را به اشتراک بگذارید
تگ ها:
تلاشی آمریکایی
خانه کابلیها
نظرات بینندگان:

>>>   امريكا اگر خواهان تامين امنيت در افغانستان ميبودند نوكران و علامان ناموس فروش خودرا بالاي مردم تحميل ميكردند تا گپ به اين سرحد نميرسيد ، اين پلان اشرف غني است تا حكومت كثيف خودرا ادامه بدهد

>>>   خودي امريكا و خودي استخبارات افغانستان ميدانند در كدام خانه جه است و نباشد به اين بهانه همان خانه هاي سابق را اكمال اساسي كند و يا ديكر خانه هاي را از نو بسازند اكمال كنند

>>>   نمیکنند ، آنها کوه هارا جستجو میکنند تا معادن ویا اشیای دیگری که در یو تیوب نشر شده دریافت کنند مثل کشتی هوائی زرتشت که دران هشت سرباز شان ناپدید شد وهمچنین شی دیگری در یوتیوب نشر شده که آنها از افغانستان در یافت کرده اند

>>>   بسیار خوب است.
هودخیل
ترهخیل
کوهصافی
سروبی
خانه گلبیدین
باید هرشب تلاشی شود.
خارجی ها اجازه داخل شدن در خانه ها را ندارند
فقط نیرو های وطنی داخل خانه ها شوند و باخود افسران و سربازان زنانه هم داشته باشند.

>>>   میخواهند کابل را خلع سلاح کنند و خطر یک کودتا را رفع سازند.ولی هزاران میل سلاح در نزد کوچی ، ناقلین ولایات جنوب و تره خیلی ها موجود است.اینگونه عملیات ها باید مخفی باشد تا یک پاک اساسی صورت گیرد ولی وقتی قبلا افشا میشود معنی دیگر دارد.
خارکش

>>>   خانه ملا تره باید تلاشی شود

>>>   از همه اولتر باید خیرخانه ، سرکوتل ، پروان و پنجشیر باید تالاشی شود بخاطریکه سلاح کوت های افغانستان به آنجا برده و چور شده است.
وطن دوست.

>>>   قوماندانان مجاهدین هم سلاح ومهمات فروان دارند وهم آنرا بالای مخالفان دولت بفروش میرسانند ، امریکایی ها بجای تلاشی خانه های مردم درکابل ،خانه های مجاهدین را تلاشی نمایند .

>>>   حال امریکائی ها درتلاش هستند تا دار وندار مردم بیچاره شهر کابل را به یغما ببرند ویک زندگی ناچیزی که در اختیار دارند انرا از بین ببرند
حتی شاید به آبرو عزت مردم دست درازی نمایند
کابلی

>>>   کشتی هوایی زردشت چی است؟ یک نظریه نوشته کرده میشود نظر دهنده کمی روشنی بیاندازد؟

عالمی

>>>   خانه همه پشتون ها باید تلاشی شود
بخصوص خانه آن عده پشتونها که دم دار استن مثل تره خیل و امر خیل
احمد از کابل

>>>   کار بسیار نیک است هکه باید تلاشی شوند

>>>   به جناب عـــــالمی :

پیدا شدن ویمانا (Vimana) در غاری در افغانستان
گزارشی که توسط سرویس سیار اطلاعات نظامی خارج از کشور روسیه (SVR) برای نخست وزیر پوتین در ایالت کرملین امروزی آماده شده بود که در این گزارش صدراعظم آلمان آنگلامرکل یکی از بازدید کنندگان اخیر در گروه رهبران غربی که بازدیدی غافگیرانه از افغانستان داشتند به شمار می آمد همان ماه باراک اوباما ریئس جمهور آمریکا (۳ دسامبر)، نخست وزیر بریتانیا دیوید کامرون (۷ دسامبر) و نیکلاس سارکوزی ریس جمهور فرانسه (۸ دسامبر) از افغانستان دیدار کردند.
سفر سارکوزی به افغانستان به دلیل سفر رسمی که به هندوستان داشت لغو شده بود که به گزارش این خبرگزاری با عجله او را توسط نیروهای هواپیمایی آمریکا به منتطقه جنگی افغانستان بردند.
چه چیزی باعث هجوم ناگهانی رهبران پرقدرت دنیای غرب به افغانستان شد، این گزارش به طور مستقیم دنباله رو توضیحاتی در مورد کشف دانشمندان ارتش آمریکا است که به موجب آن ۸ سربازی که تلاش در جابجایی آن از غاررا داشتند ناپدید شدند،دانشمندان تخمین میزنند که از ۵۰۰۰ سال پیش در غار پنهان شده بود.
با توجه به دفاتر باستانی مهابهارات که در حماسه ساسنسکریت یافت شده است دانستیم که ویمانا محیطی به اندازه ۱۲ ذراع (۱) با چهار چرخ بزرگ و محکم دارد و جدا از این یک موشک مشتعل داشته که با توجه به متون ثبت شده مهابهارات تفنگ مرگباری را دارد که توسط یک دایره بازتابنده عمل میکند. وقتی روشن میشود پرتویی از نور تولید میکند که وقتی بر روی هدف متمرکز میشود بلافاصله آنرا با قدرت خود مصرف میکند.
در ادامه گزارشی که ویمانا را پوشش میداد گفته شده که برای اولین بار آلبرت انیشتن فرضیه میدان گرانش تشعشع الکترومغناطیسی به نام تئوری میدان یکپارچه بیان کرد و پس از آن شایعه ای که در سال ۱۹۴۳باعث رسوایی آزمایش جنگ جهانی دوم آمریکا در انتقال داده ها بود که آزمایش فیلادلفیا نام داشت و در این آزمایش همانند اتفاق امروز افغانستان ،به طور ناگهانی سربازان آمریکایی ناپدید شدند
جذابتر از همه چیز در مورد این گزارش اظهار به این بود که نه فقط ویمانایی پیدا شده است ، اما با توجه به نوشته های باستانی موجود در غار کشف شده ادعا بر این دارد که صاحب حقیقی آن پیامبر باستانی زرتشت است که بنیانگذار یکی از ادیانهای مهم زمانها که دین زرتشتی است نام دارد .
فلسفه مذهبی زرتشت گرچه به جهان امروز کمتر شناخته شده است اعتبار آن به بیان اساس همه ادیان شناخته شده بود و هدف نوع بشر را بیان می کند،مانند تمامی مخلوقات دیگر ، حفظ اشه (۲) (حقیقت) است . اظهارات زرتشت بیشتر برای نوع بشر است که این از طریق مشارکت فعال در زندگی و تمرین برای افکار ، کلمات و اعمال سازنده به دست می آید .
ر

>>>   اگر به فکر امنیت هستند، مراکز تروریست پروری حکمتیار در کابل را ازبین ببرند.که تمام نا امنی ها از اینجا منشا میگیرد، "بخدا قسم" اگر دولت افغانستان وامریکا بخواهد مرغ بدون اجازه اش در آسمان کابل پر واز نمیتاند،ای نقشه آمریکا ودولت ما است که خون هزاران انسان بیگناه را میریزد، به جرم تعلقات قومی و مذهبی.....عدالت خداوند رحمان یک روز دامن این جلادان بی وجدان را میگیرد، اللهم آمین. خدایا آنروز را زودتر برسان دیگر هیچ صبر و حوصله نمانده
اجمل، پروانی

>>>   به همه معلوم است از روزیکه پایکثیف گلبدین جاسوس ای اس ای به شهر کابل داخل شد نا امنی و انتحاری و انفجاری های ترورستان طالبان اله دست پاکستان شدت بیشتر کسب کرده بخاطر تامین امنیت شهر کابل اگر خانه گلبدین راکتیار و خانه ملا تره خیل و مدرسه ان در ساحه پلچرخی و خانه اسماعیل یون ودفتر تلویزیون ژوندن و خانه جنرال طاقت امینست و قریه هود خیل که مرکز ترورستان در شهر کابل است چندتا خانه دیگر را زیر کنترول و مراقبت جدی نظامیان امریکایی قرار داده شود امنیت شهر کابل بهتر و بیشتر میگردد و همچنان جلو مبلغین ترورستان طالبان وابسته به ای اس ای پاکستان که بزیر نام ازادی بیان از طریق رسانه ها بنفع ترورستان طالبان تبلغ میکنند نیز گرفته شود تاثیرات مستقیم مثبت بر روحیه مردم و در جلوگیری از نا امنی شهر کابل را دارد .

>>>   کار‌بسیار‌خوبیست.


مهلت ارسال نظر برای این مطلب تمام شده استپربیننده ترین اخبار 48 ساعت گذشته
کليه حقوق محفوظ ميباشد.
نقل مطالب با ذکر منبع (شبکه اطلاع رسانی افغانستان) بلامانع است