نور باید به این مذاکرات پایان دهد و عمل کند
 
تاریخ انتشار:   ۱۰:۳۷    ۱۳۹۶/۱۲/۲۳ کد خبر: 148477 منبع: پرینت

استاد عطا!
مذاکرات را بس کن و به گپ خودت عمل کن، صادق و مصمم در گفته های خودت باش و جسور و شجاع در عمل باش.

گفتی دانش آموحته و سرباز قهرمان ملی هستی، گفتی مردم خودت را رها نمی کنی، گفتی مثل کوه ایستاده ای، گفتی در جنگ پیش قدم هستی و ... پس مذاکرات برای چیست؟
بس کن مذاکرات کافی است...دنیا را بلخ تعویض نکن.

اگر تمام ظالمان جهان علیه تو اقدام کنند تو سنگر بلخ را خالی نکن، اگر همسنگران تو خیانت کردند بلخ و مردم خویش را رها نکن. به کمک خدا و مردم خویش پیروز هستی حتی اگر تنها ماندی لباس رزم را از تن نکش، پرچم آزادی را زمین نگذار و به نبرد خودت ادامه بده، اگر دستانت را قطع کردند پرچم آزادی را با دهان بلند کن.

اگر در این راه جام شهادت نوشیدی همسفر مسعود شدی و به یاران قدیمی خود می پیوندی! میلیون ها انسان آزادیخواه در جهان مرگ پرافتخار و شرافتمندانه تو را تحسین خواهند کرد، بر پیکر مقدس تان فرشتگان نازل خواهند شد، بر مزار تو اشک خواهد ریخت و برای آرامش ابدی ات و به روح پاکت میلیون ها انسان دست بسوی آسمان بالا خواهند کرد و نام تو به بزرگی یاد خواهد شد.

اما اگر تن به معامله و زندگی ذلت بار دادی و یک زندگی پست و بی ارزش را در قبال فروش مردمت انتخاب کردی شاید قبل و بعد از مرگت میلیون ها لعنت تقدیمت شود و گوشت بدنت بوی تعفن دهد. حتی لاشخوران نزدیک جسد بی جان و بی ارزش تو نخواهند شد!

گل امیری


این خبر را به اشتراک بگذارید
تگ ها:
امیری
نور
ارگ
مذاکرات
مردم افغانستان
نظرات بینندگان:


مهلت ارسال نظر برای این مطلب تمام شده است



پربیننده ترین اخبار 48 ساعت گذشته
کليه حقوق محفوظ ميباشد.
نقل مطالب با ذکر منبع (شبکه اطلاع رسانی افغانستان) بلامانع است