هاروت و ماروت بابل در كابل
 
تاریخ انتشار:   ۱۱:۳۲    ۱۳۹۶/۱۲/۹ کد خبر: 147606 منبع: پرینت

بعد از رحلت حضرت سليمان سحر و ساحران افزايش پيدا كرد.

هاروت و ماروت دو فرشته در بابل به آموزش ضدجادوگری پرداختند اما اين برنامه برعكس پيشرفت و در راه نشر ساحران و فتنه انگيزان به كار گرفته شد. همان داستان در مورد كرزی و غنی صدق می كند اينها در لباس كمک، امنيت و آسايش مردم ماموريت داده شدند اما كمک، امنيت و آسايش به بار نيامد كه هيچ شرايط وخيم تر هم شده است.

اين دو فرشته به عده بیشماری از پشتون بانيان و نجات دهندگان شان تفرقه بين اقوام، ترور، ناامن سازی، قتل و كشتار و ... را آموزش می دهند. بسياری از سران تاجيک، ازبک و هزاره اينها را فرشته نجات خراسان زمين می دانستند اما حقيقت های تلخ ناگوار پشت آموزش های آن دو فرشته نما پنهان است. اين دو قاتل در لباس هاروت و ماروت در كابل ايفای وظيفه می كنند اما نه از طرف خدای آسمانی بلكه از طرف خدای زمينی.

گل امیری


این خبر را به اشتراک بگذارید
تگ ها:
کرزی
غنی
تروریزم
نظرات بینندگان:

>>>   Zahir Ariaie
حركت امروزى جوانان در مقابل چند تن از افراد ياغى، زر پرست، توطيه گر و جاه طلب كه با هماهنگى كانون توطيه از مدتى بدينسو در پى ضربه زدن به بدنه جمعيت اسلامى منحيث قوى ترين، فراگير ترين و ثابت ترين حزب سياسى كشور با سابقه چند دهه، دنبال اجراى برنامه هاى خاينانه خود بودند، را ميتوان حركت اميد بخش و نشانه يى از بيدارى نسل جوان در برابر معامله گران ارزش ها و باور هاى انها و همچنان فروشندگان منافع مردم و ميهن دانست. پر واضح است كه اين دولت در راستايى ادامه حكومت تبعيض و استبداد داخلى ارگ كه با تقلب و غارت راى مردم از شروع حكومت جعلى تا امروز با سوء استفاده از حمايت نظامى و اقتصادى خارجى سياست تفرقه بينداز و حكومت كن را اجرا و تعقيب نموده اند، در تلاش اند تا جمعيت را از يك طرف از داخل تجزيه كنند و از طرف ديگر با سياست حذف كادر ها ، فعاليت هاى اين حزب را در آستانه انتخابات مختل و به زعم خود شان اين حزب را به زانو در بياورند كه با حركت به موقع كه بيانگر حضور آگاهانه جوانان در صحنه بود، به آبرو ريزى تمام عيار به كانون توطيه و عوامل مزدور انها بدل شد.
از جهت ديگر اين حركت هشدار به رهبران جمعيت و عناصر كهنه فكر، مذبذب و سود جو كه به هر نحوى دنبال حفظ منافع شخصى خود با نا ديدگيرى آرمان مردم در اينده باشند ، نيز است تا مبادا به فكر معامله آرمان مردم بخاطر منافع شخصى و كوتاه مدت خود بر ايند. جمعيت امروز نه تنها يك حزب بلكه منحيث يك چتر سياسى فرهنگى با گستردگى جغرافيايى به پهنايى كل كشور منحيث ستاره درخشان جهاد، مقاومت و سياست در دل توده ها جا دارد و حذف جمعيت و تلاش براى تقسيم ان با اتكا به مهره هاى جعلى، شناخته شده و بى پشتوانه مسخره ترين و جاهلانه ترين حركت براى كانون توطيه ثابت شده است. شما خواهيد مرد اما جمعيت زنده خواهد ماند!

>>>   اومردم شریف سرزمین خورشید دنبال هدف بزرگ باشيد و آن يک هدف باشد برهم زدن و ساقط كردن نظام قبيله گرايی پشتونيزم و در اين راه همه يكصدا باشيد.


مهلت ارسال نظر برای این مطلب تمام شده استپربیننده ترین اخبار 48 ساعت گذشته
کليه حقوق محفوظ ميباشد.
نقل مطالب با ذکر منبع (شبکه اطلاع رسانی افغانستان) بلامانع است