برخورد زشت غنی وزرا را به ستوه آورده است
 
تاریخ انتشار:   ۱۰:۴۸    ۱۳۹۶/۱۲/۷ کد خبر: 147442 منبع: پرینت

یک کاردار نشست‌ های کابینه که نمی‌ خواهد نام‌ اش فاش شود می گوید: "رییس جمهور در کنار اینکه با الفاظ زشت و رکیک وزرا را مخاطب قرار می‌ دهد حتی گاهی هم اتفاق افتاده است که وزیران را دشنام بدهد. سال پیش یک وزیر موفق کابینه پس از آنکه مورد دشنام قرار گرفت در نشست بعدی کابینه استعفایش را روی میز اشرف غنی گذاشت و تا امروز در جلسات کابینه ندیدم‌ اش او آدم با عزت و با همتی بود".

فهیم فطرت


این خبر را به اشتراک بگذارید
تگ ها:
رییس جمهور
برخورد اهانت بار
وزرای کابینه
نظرات بینندگان:

>>>   بیچاره به حال خودش نیست

>>>   محمود منجم زاده
وزیر انرژی و آب افغانستان: ارگ دستور داده بود در مراسم افتتاحیه تاپی شرکت نکنم
توهین به جناب آقای عثمانی ، توهین به تمام هرات است هرات این بی احترامی را فراموش نخواهد کرد
رفتار ریس جمهورافغانستان نسبت به آقای علی احمد عثمانی غیر مسؤلانه وغیر منطقی بوده است
وزیر انرژی و آب افغانستان گفته که ارگ ریاست جمهوری از او خواسته بود که در مراسم افتتاحیه پروژه انتقال گاز ترکمنستان از طریق افغانستان به پاکستان و هند (تاپی) به هرات نرود. نخست از همه اولتر باید روشن گردد ، که دشمنی یا مخالفت جناب ریس جمهور با وزیر برحال کابنیه اش جناب عثمانی چیبست و از کجا آب می خورد ؟ گفته میشود جناب ریس جمهور نخواسته است ، که اقای عثمانی این پروژه را امظا کند و منتظر می ماند ، تا شخص دیگیر بعدا از آقای عثمانی این پروژه را امظا کند . ریس جمهور از آقای عثمانی وزیر آب و انرژی کشور خواسته به هرات نرود ، این خود خلاف اصول یک ریس جمهور می باشد، که شهروند یک کشور نتواند حتی برای یک روز هم به ولایت محل تولد خود برود ، و به این ترتیب جناب عثمانی به امر ریس جمهوربه هرات ممنوع الورود شده است

>>>   چون اقاي عثماني ميخواسته اسناد اين پروژه بزرگ را " امظا" كند وقتي غني متوجه شده ، از اين كار او ممانعت كرده و تصميم گرفته كه شخص " ديگير بعدا از آقاي عثماني " آنرا امضأ كند ! چون اگر با حرف 'ظ' امضأ ميشد ممكن بود در آينده ها كدام مشكل حقوقي را ببار بياورد بنأً غني كه آدم دور انديش و زيركي هست با در نظر داشت اين نكته ، اين كار را به عهدهء فرد ديگري گذاشت . در اين مسأله بايد مردم شريف هرات - و بالاخص جناب منجم زاده صاحب - ايراد نگيرند و آزرده نباشند.
با عرض حرمت : زردچوبه


مهلت ارسال نظر برای این مطلب تمام شده استپربیننده ترین اخبار 48 ساعت گذشته
کليه حقوق محفوظ ميباشد.
نقل مطالب با ذکر منبع (شبکه اطلاع رسانی افغانستان) بلامانع است