قدردانی از اولین دور افسران زنان اردوی ملی
 
تاریخ انتشار:   ۱۲:۰۰    ۱۳۸۹/۷/۱ کد خبر: 14481 منبع: پرینت

به گزارش شبکه اطلاع رسانی افغانستان(afghanpaper)،وزیر دفاع ملی از اولین دور افسران طبقه اناث اردوی ملی که مصروف فراگیری تعلیمات نظامی در مکتب منتخب افسران می باشند، قدردانی به عمل آورد.

در محفلی که به همین مناسبت به اشتراک ستر جنرال عبدالرحیم وردک وزیر دفاع ملی، ستر جنرال ارکان هفت شیر محمد کریمی لوئی درستیز قوای مسلح، دگرجنرال محمد همایون فوزی معاون وزیر دفاع ملی در امور تعلیمات و پرسنل در مرکز تعلیمی نظامی کابل تدویر گردیده بود، نخست بری جنرال امین الله پتیانی قوماندان مرکز تعلیمی پیرامون اجرائات و آمادگی های مسئولین مرکز برای تربیه جوانان اردوی ملی اطمینان داد.

سپس جنرال امین الله کریم، قوماندان عمومی تعلیم و تربیه آنان را متوجه وظایف و مسئولیت هایشان نمود. در این محفل وزیر دفاع ملی، صحبت نموده، گفت افتتاح کورس طبقه اناث در تاریخ اردوی ملی صفحه جدیدی را آغاز نموده. پیوستن شما به صفوف اردوی ملی، شهامت زنان افغان را نشان داد که در طول تاریخ از خود قهرمانی ها به جا گذاشته اند. شما باید الگوی خوبی برای دیگر خواهران که خواست شمولیت را در اردوی ملی دارند، باشید.

وی افزود که در حمایت از شما خواهران، وزارت دفاع ملی از هرگونه پشتیبانی و حمایت دریغ نمی ورزد.

بر اساس گزارشی از تلویزیون ملی، در پایان نیز تقدیرنامه ها و نشان ها توسط وزیر دفاع ملی و لوئی درستیز قوای مسلح به آنان توزیع گردید.


این خبر را به اشتراک بگذارید
نظرات بینندگان:

>>>   نام خدا زنده باد زنهای افغان.
غزنوی


مهلت ارسال نظر برای این مطلب تمام شده استپربیننده ترین اخبار 48 ساعت گذشته
کليه حقوق محفوظ ميباشد.
نقل مطالب با ذکر منبع (شبکه اطلاع رسانی افغانستان) بلامانع است