رولا غنی از برکناری نور به آمریکا اطمینان داد
تلکس شایعات 
تاریخ انتشار:   ۱۰:۳۳    ۱۳۹۶/۹/۲۷ کد خبر: 143307 منبع: پرینت

یک گزارش تایید ناشده می رساند که دو روز قبل رولا غني همسر اشرف غنی و بانوی اول کشور با سفير آمريكا کابل ديدار نموده است.
در این ديدار رولا غني روي موافقت آمريكا بخاطر بركناري عطامحمد نور پافشاري نموده است.

سفير آمريكا در پاسخ وی گفته: وضعيت شكننده است، مردم نگران اند و بركناري عطا وضعيت آشفته ی سياسي را آشفته تر خواهد ساخت.

رولا غني به سفير آمريكا اطمينان داده است، هيچ اتفاقي خاصي نمي افتد.
وی اضافه کرد: زمانیکه رهبر اين گروه (استاد ربانی) را شهيد کردند چه اتفاق افتاد كه با بركناري يك فرمانده اش بيافتد.
ما داكتر عبدالله را با خود داريم و وي مي تواند وزنه‌ای سنگيني در این بازي باشد.

وی افزود: عطا اسپانسر یک تیم کلان است حضورش در بلخ در انتخابات پيشرو به نفع ما و آمريكا نيست.
پول تمامي تطاهرات ها بر ضد اسرایيل را عطا پرداخت کرده و می کند.

(این خبر در بخش تلکس شایعات سایت شبکه اطلاع رسانی افغانستان نشر شده است)


این خبر را به اشتراک بگذارید
تگ ها:
شایعات
عطا
نظرات بینندگان:

>>>   اگر پول تظاهرات بر ضد اسرایل را عطا پرداخت کرده باشد مرحبا بر وی و .......بر رولا غنی برادارن مطمی باشید که مجاهدین که دراه خدا باشد پیروز میشود واگر برای قدرت باشد نابود خوهاد شد

>>>   Baha
این سخن ابلهانه عبدالله ژیگولو به چه معناست؟ " : من هر روز قاتل مردم ما را دور و برم می‌بینم، اگر کینه‌یی داشته باشم با این‌ها دارم نه با هم‌سنگرانم، " بلی آقای عبدالله همه می دانند که تو کینه یی از قاتلان مردم نداری، چون خودت بخشی از پروژه قتل مردم در کنار همسنکر واقعی ات غنی هستی.

>>>   Muheddin
صاحب کشور کسی است هزار ها شهید داده اند در سنگر مقاومت علیه پاکستانی ها جنگید صاحب وطن به نظر تو کسی هست که چهل سال در غرب تیر کرده است توسط امریکا دیسانت شده است

>>>   خوب گپ هاره از دلت جور كدي ! تو چطور ده جريان جزييات صحبت هاي رولا خانم با سفير امريكا قرار گرفتي؟

>>>   Ariaie
افغانستان/ خراسان مال شخصى پدر غنى ، أتمر و إكليل حكيمى نيست، اين مردم اند كه تصميم بايد بگيرند. تحميل هويت بر مردم هر گز قابل قبول نيست و تحميل ان امروز به زور به معنى ابدى شدن و تحميل دايمى ان نيست . كار شما جز حيف وميل پول شناسنامه ها، تفرقه بين مردم و إيجاد تنش ، نتيجه يى دراز مدت ندارد ... تاريخ اين كشور و جهان اين مسله را بار ها ثابت ساخته است.

>>>   تعداد از جوانك هاي كافه نشين و تازه به دوران رسيده شرايط امروز كشور را آخر عدالت و برابري مي پندارند و اشرف غني در نظر شان «شاه امان الله» ميايد و ارگ را ميراثدار يك گروه قومي مي دانند و فكر مي كنند بالاي شان سايه خدا است.
در پاسخ با اين كوته فكران تهي از غرور بگويم كه برويد ارزش «آزادي» را درك كنيد و براي رزميدن به عدالت اجتماعي را بياموزيد. ياد بگيريد كه هيچ آرامشِ كاذب بالا تر از ارزش «آزادي» نيست. فراموش نكنيد كه اگر جنگ ها و انقلاب در افغانستان يك امتياز به ارمغان آورد، فرو ريختاندن نظام هاي تك قومي و استبداد بود. حالا هم افغانستان در سراشيبي خودكامه گي و تك روي قرار دارد و مبارزه در برابر تفكر «حذف و انحصار» يك بار ديگر نياز و فرض است. جنگ و مبارزه مهمتر از آن است كه در كمال بي عزتي در زير سايه درختِِ جباران بخسپي. مهم نيست كه مبارزده براي آزادي چه تبعات دارد، مهم آزاد زيستن و شكستن استبداد و خودكامه گي است. كاري كه مسعود شهيد به خون دل كمايي كرد.
هارون معترف

>>>   رولا غنی به عویض دوستم یعنی معا ون اول ریس جمهور یهودی است

>>>   بی لی گل فشار بلند خون دارد و تا آخر هفته دوام نمیکند.

>>>   رزاق مامون
رولاغنی: با برکناری عطا نورهيچ اتفاقي خاصي نمي افتد
انجنیر داوود والی جدید بلخ عضو جمیعت اسلامی اما از مخالفان احمدشاه مسعود و استاد ربانی است.
به گزارش شبکه اطلاع رسانی، یک گزارش تایید ناشده می رساند که دو روز قبل رولا غني همسر اشرف غنی و بانوی اول کشور با سفير آمريكا کابل ديدار نموده است.
در این ديدار رولا غني بر موافقت آمريكا به خاطر بركناري عطامحمد نور پافشاري نموده است.
سفير آمريكا در پاسخ وی گفته است: وضعيت شكننده است، مردم نگران اند و بركناری عطا وضعيت آشفتۀ سياسي را آشفته تر خواهد ساخت.

رولا غني به سفير آمريكا اطمينان داده است، هيچ اتفاقي خاصي نمي افتد.
وی اضافه کرد: زمانی که رهبر اين گروه (استاد ربانی) را کشتند چه اتفاق افتاد كه با بركناری يك فرمانده اش بيافتد.
ما داكتر عبدالله را با خود داريم و وي مي تواند وزنه‌ای سنگيني در این بازي باشد.
وی افزود: عطا اسپانسر یک تیم کلان است حضورش در بلخ در انتخابات پيشرو به نفع ما و آمريكا نيست.
پول تمامي تطاهرات ها بر ضد اسرایيل را عطا پرداخت کرده و می کند.

درهمین حال گزارش هایی مشعر است که انجنیر داوود والی جدید بلخ عضو جمیعت اسلامی اما از مخالفان احمدشاه مسعود و استاد ربانی است. او از مخالفان قدیمی عطا محمد نور نیز هست. گفته می شود که وی در زمان مقاومت دراعتراض به تصمیم استاد ربانی و مسعود به خاطر توظیف استاد عطا به جبهه دره صوف به جای او، جبهه را ترک کرده و به لندن پناهنده شده بود. برجسته ترین نشانه این واقعیت، علاقه غنی- عبدالله در کشانیدن پای وی وسط قضیه است. مهم ترین نشانه دیگر، شوروهیجان انجنیر داوود برای جانشینی عطا نور است.

>>>   ارگ ریاست جمهوری و تیم خاین قومگرای ان که با جعلکاری و تقلبکاری و عوام فریبانه ارگ قدرت ارگ را در اشغال خود گرفته اند وهرزوز در دور زدن رهبران اقوام غیر پشتون توطعه و دسیسه کاری دارند خود را عاجز به بر کناری اقای عطامحمد نور والی بلخ دیدند یک خانم دروغگوی یهود که عوام فریب تر از دیگر ارگ نشینان است ازان کار گرفتند داکتر عبدالله این ........ خم چشم که از حمایت و خیرات همین والی عطامحمد نور به چوکی سپیدار تکیه زده عبدالله واقعا که یک مار استین بود و جاسوس خم چشم خاین بمردم که انرا حمایت کرده بودند و بکرسی رسانده بودند اما این ........دو رگه بلاخره ..........خود را اثبات کرد از غنی احمدزی و تیم قومگرای ان گله نیست چون ماهیت و اصلیت ان قومگرایی و قوم اندیشی و خود خواهی است .

>>>   فردوس آریایی

موضع ما ایستادگی است!
به قول شهید بلخی:
بامستبد که پنجه زدم حق نمی دهد
حق را به ضرب زور گرفتن ضرورت است
حکومت وحدت ملی مشروعیت قانونی ندارد ودر مشروعیت توافقی اش استاد عطا رکن اساسی موافقت نامه است.
یا غنی حکمش را پس می گیرد یا ما باید برای " خلع ید" ی غنی ازقدرت کار کنیم. مشروعیت حضور غنی در قدرت از مشروعیت توافقی است که با جمعیت واستاد عطا داشته است.
حتی؛ تا سر حد تجزیه در بد بینانه ترین حالت باید ایستادگی شود، تا حساب کار عاقبت تبیعیض وتعصب به دست شان بیاید. در خوش بینانه ترین حالت تا اجرای کامل ومورد به مورد توافق نامه حکومت وحدت ملی استاد از سمت شان کنار نروند.
لویه جرگه باید دایر شود وقانون اساسی تصحیح شود، نظام از ریاستی به صدارتی تغییر کند در غیر آن غنی در کابل حکومت کند ما در شمال، و الا اگر به خواست ها وفیصله های ارگ وقعی بگذاریم، دو دسته ودست بسته خود را به کام مرگ ونابودی کشانده ایم، وبار سنگین ملامت نسلهای بعد را نیز به دوش کشیده ایم. شما را دل تان، به موضع جمعیت هم کاری ندارم، به عنوان یک عضو این گروه موضع ما این است که نوشتیم.

>>>   Jawedan.com
اطلاعات دست اول از ارگ حاکی است که پس از بگو مگو های زیاد میان اشرف غنی و جمعه خان همدرد، سرتیم گلبدین حکمتیار، اشرف غنی از نامبرده شش ماه مهلت خواسته است. اشرف غنی برای همدرد گفته است برای کنترول وضعیت، برای چند ماهی کسی دیگری را به ولایت بلخ تعیین میکند و همینکه وضعیت زیر کنترول آمد، کرسی ولایت بلخ، برای جمعه خان داده خواهد شد.

>>>   هههه تندیس مسعود و اعطا را که سجده نکردید این حرف ها سودی ندارد ... تنها به این قهرمان سازی ها نمیشه

>>>   راست گفته است

>>>   Mansoor Badry
چند سخن باجناب والی صاحب بلخ !
فراورد سیاست وحدت ملی و حکومت وحدتی که شما در شکل گیری آن نفر نخست بوده پیرو آن بودید و به خاطر خوشی چند ناقل قبایلی چارراهی نوبهار را به نام بی فرهنگ ترین و جانی ترین فرد قبیله نام گذاری کردید ، همین است که امروز باید به گونه مصالمت آمیز استعفا بدهید .
در غیر آن شوونیست های قبیله با پشتیبانی گلبدینی های بلخی ، چاربولکی و چمتالی که خود در رشد و تقویه آنها دست بالایی داشتید ، زیر نام سرکشی از حکم قانون اساسی و تمرد والی بلخ از حکم رییس جمهور منتخب مردم ، مردم بی دفاع ، خوش باور و افتاده در خاک شمال را یاغی و باغی یاد نموده چنان سرکوب کنند که جنگ سالهای ۱۳۷۱ یادتان برود .
جناب والی صاحب !
شما خود در راستای افاغنه سازی شمال کار های عمده و بنیادی را کرده اید ، چند نمونه کوچک :
-- بیشتر از ۶۰% آمرین ادارات سیاسی دولتی و نظامی را به نام وحدت ملی به افاغنه سپرده اید ،
-- در دفتر کاری تان ( مقام ولایت بلخ ) بیشترینه مدیران ادارات بخش ها افاغنه هستند ،
-- ناقلین جدید که زیرنام کوکنار کاری در شمال سرازیر شدند بودند را به دهات و قشلاق های ناقلین جا به جا نموده اید ،
-- کدر ها و شخصیت های وطنپرست و مجرب بلخی را از خود دور ساخته ، بی تجربه ترین ، ناکارا ترین ، بی سواد ترین و ترسو ترین اشخاص و افراد را بنا بر سلیقه های شخصی و حزبی به نماینده گی از بلخ و شهروندان فرهنگی بلخ به شورای ملی و شورای ولایتی فرستاده و راه داده اید ،
اینک آرزو دارید با این افراد جاه طلب ، مغرض ، بی سواد و پالیسی بی هدف ، بیشتر در قدرت بمانید ؟ شاید شهروندان بلخی بخواهند که شما در قدرت باشید و بمانید ولی فرمانروایان مکار و شوونیست های قبیله نمی خواهند . مشکل اینجاست . نتیجه و فرآورد خدمت خالصانه و بی شایبه برای شوونیست های قبیله همین است جناب والی صاحب که باید از کار کنار بروید . آیا شما این چال تخته شطرنج سیاست شوونیست ها را خوانده بودید ؟
شما و همه اعضای جمعیت اسلامی که نام خدا از برکت جهاد فی سبیل الله به جاه و جلال و مقام و مکنت رسیده اید ، توانایی ایستاده گی جنگی در برابر پلان های اوغانی سازی ، طالبی سازی و داعشی سازی شوونیست های تمامیت خواه و غربی های دموکراسی فروش ندارید ، لطفا جنگ نکنید و مردم آستان بلخ را به کشتن ندهید .
تنها شما با چند نفر از اعضای جمعیت می توانید زیر چطر حاکمیت شوونیست های طالبی و داعشی به حرکت های مدنی نارنجی ، سبز ، گلابی ، شیرچایی ، بنفش و در پایان زرد اقدام کنید و بس ، انهم در صورتی است که به شما اجازه بدهند .

>>>   فقط همان یک طبقه و همان یک گروه بیفرهنگ است که باعث تمام پسمانی، بد بختی، بد نامی، و تمام کشمکش ها در کشور ما شده اند و باعث درد سر برای همه متباقی شده اند۰
مانع سرشماری همین ها میشوند، انتخابات را همین ها گوسفندی ساختند، تقلب همین ها میکنند، انتحار همین ها میکنند، انفجار همین ها میکنند، زورگوئی همین ها میکنند، نوکری پاکستان را همین ها میکنند، دو دشنام و فحاشی همین ها میکنند۰
آمادگی های لازم جهت تجزیه کشور باید گرفته شود۰ پشتونها از طالب تکنوکرات خلقی اوغان ملتی تا گلبدینی باهم فرق ندارند۰ غیراوغان متحد شوید و حساب تانرا از این جنگ و وحشت دائمی پشتونها جدا کنید

>>>   من که تاجیک ام با فرهنگ تمدنی و زبان فارسی شیرین و انساندوستانه اش تاجیک باقی میمانم .
ملت شدن همه اقوام در پوشش نام یک قوم حاکم در قدرت ( افغان ) ناممکن است .
هرگاه هموطنان پشتون یا افغان خواهان زندگی صلح آمیز با اقوام دیگر اند باید به عدالت اجتماعی و انتخاب نامی برای ملت که آیینه آن تجلی همه اقوام باشد باورمند گردند ، نه به گرایشات شونیستی و فاشیستی که حاکمان ایشان در قدرت دارند رو بیاورند .
همبستگی و وحدت ملی از عدالت اجتماعی و دموکراسی پدید میآید نه از خود محوری قومی در قدرت

>>>   محمد همایون صادقی
اخوانیزم موریانه بود که در جان تاجیک ها جا گرفت .
شوونبست های پشتون بشمول گلبدین نه نعره تکبیر سر میدهند و نه نعره کبگیر و نه در فکر اسلام استند .
آنها اسلام ، کمونیزم ، مارکسیزم ، امپیریالیزم را ابزار به قدرت رسبدن ایشان استفاده میکند به یکی از اینها باور ندارند .
برای شوونیست های پشتون نخست قومیت دوم قدرت سوم در هنگام ضرورت خدا مطرح است .
اخوانی های تاجیکتبار ما از ترس دوزخ از بس که جانماز هموار کرده اند و مدهوش شده اند و سر به سجده گذاشته اند شوونیست ها و فاشیست های پشتون اگر لباس ایشان را در هنگام نمازخواندن از تن ایشان در بیاورد باز هم نعره تکبیر میگویند .
غنی روانی با وجود کشتار های بیشمار غیر تباریش یک کار خیر کند همه رهبران اخوانی حزب جمعیت را در سفارت اوغانستان در پاکستان مقرر کند و از برکت دعای ما خداوند برای غنی رحم خواهد که مغزش را به مغز انسان تبدیل کند .

>>>   محمد اسلم سلیم
پاسخ حلقهء خبیثه ارگ یا همان کانون توطئه شعار نیست!
من هیچ مناسبت حزبی وسیاسی با عطا محمد نور ندارم ولی از موضع یک تاجیک با قلم وقدم درکنار او برای دفاع از هویت وعزت تاجیک ها قرار دارم.
باید به اقدامات متقابل متوصل شد !
امروز روز شعار نیست همه باید با قلم وقدم وتفنگ دار با تفنگ به میدان بیآیند از هویت وعزت مردم باید دفاع صورت بگیرد.
کنار زدن عطامحمد نور در برنامه نانوشته ائتلاف گلبدین غنی بود و همه پافشاری ها برای زمینه سازی حاکمیت فاشیزم در بلخ و یکسره سازی تاجیک ها حتی از حاکمیت دریک ولایت می باشد.
راه شمال از دند شمالی تا مزار را به روی غنی وهوادرانش باید بست .
دند شمالی کوهدامن ، پروان ، کاپیسا و پنجشیر باید مردانه وار درکنار عطا محمد نور به ایستند ، بغلان ، سمنگان ، بلخ ، سرپل ، جوزجان وفاریاب باید برای دفاع کامل آماده شوند .
سالها گفته ام که راه دیگری به جز ایجاد جبههء مقاومت مسلحانه در برابر فاشیزم وجود ندارد و از همین روز باید آغاز شود .

>>>   نظام الدین غیاثی
تحمیل هویت قومی یک قوم به زور شمشیر آمریکایی ها بالای اقوام دیگر ملت شکل نمیگیرد .

>>>   ریشه تمام گرفتاریها و بدبختیهای افغانستان/خراسان خرافات و سلطه گری یک قوم است.

>>>   بگذار واضح تر حرف بزنم حمایت و شعار اسلامیت، افغانیت و استفاده از سایر کلمات همگانی مانند وحدت ، ملت، ملی، صلح، منافع ملی .... توسط پشتونها فقط و فقط بخاطر منافع قومی و لسانی بوده نه عمل به حقیقت معنای این کلمات ولی افسوس اینجاست که مردم هنوز هم فریب اینگونه کلمات و جلاداهای پرستار نما را می خورند و از حقیقت امر غافل اند.

>>>   کشور بدبخت و بدنام که تابعیت اش مایه شرم و سر افگندگی در جهان است و مردم جهان به این سر زمین به چشم یک جنگل وحشی و خطرناک مینگرند . هویت بدنام افغان که نامردانه و مظلومانه به پیشانی 30 میلیون نفر بیگناه زده شده است از باعث خیانت کثیف ترین سیاست مداران است که فقط برای خود مقام و عیش و عشرت میخواهند و مردم را در بی سرنوشتی و بیکاری و اوارگی مجبور به انجام هرگونه جنایت و خیانت و وحشی گری میکنند .

>>>   كسانى كه خود را اقوام محروم مى نامند يا در مبارزه قاطعيت ندارند يا صداقت ندارند، اگر غير از اين است چرا قاطعانه ندايى خراسان خواهى را سر نمى دهند؟
مگر هدف تان محو تبعيض ، تعصب و تفرقه قومى نيست؟
خراسان كليد حل همه مشكلات است!

>>>   Ariaie
تذكره را تحريم نماييد.
در پهلوى ان هوشيار باشيد كه ميخواهند به اقوام كوچك تقسيم تان كنند تا راحت تر قابل استثمار شويد.
همه تاجيكان با همه زير مجموعه هاى خانوادگى و قومى ان منحيث يك كلان هويت فرهنگى با هم متحدانه حركت نمايند. وطيفه ماست تا اين پيام و مسله مهم را خانه به خانه به گوش همه برسانيم!

>>>   زاد منشان
اوغانان=پتانهای هندو باید از خراسان زمین کشیده شوند، حق ندارند از کمربند باداران شان خود را کشال گرفتند و‌ قدرت نمایی دارند.

>>>   Parwani
بنظر می رسد جمعیت اسلامی در کنار استاد عطا، مقاومت را بر تسلیمی ترجیح خواهد داد.
-----------------
شما طرفدار تسلیمی هستید یا مقاومت؟
از نظر من چند وضعیت محتمل ازین قرار اند:
۱. اگر استاد عطا مقاومت نموده از تهدید های های داخلی و خارجی نهراسد، بالای مردم خود صدا بزند، از شمالی تا شمال و شمال غرب .. مردم بسیج خواهند شد. در کنار ان جمعیت اسلامی با حریفان منطقوی حامیان غنی وارد گفتگو شوند تا طرف مقابل بداند که با کی مواجه است، درین صورت اشرف غنی مثل قضیه سوقصد نظامی ناکام بالای جنرال دوستم، کوتاه آمده برنامه ی خودرا به تعویق می اندازد. استاد عطا تبدیل به یک قهبرمان خواهد شد و مزدور منشی ریاست اجراییه بیشتر آفتابی خواهد گردید.
۲. حکومت و دپلومات های خارجی با تطمیع و یا تهدید برخی از اعضای رهبری جمعیت فشار را بالای جمعیتی ها افزایش خواهند داد تا اگر تسلیمی را قبول نکنند به راه حل دیگری تمکین کنند که باز هم شکست جمعیت خواهد بود‌.
۳. در صورت بی نتیجه ماندن گزینه دوم، اشرف غنی از سیا برای برون راندن و یا حذف استاد عطا محمد نور از بلخ، تقاضای عملیات خاص را خواهد نمود که در آن صورت اوضاع کاملا از دست بیرون خواهد شد و مردم در برابر نظام قرار خواهند گرفت.
۴. در صورت کوتاه آمدن جمعیت و استاد عطا، سناریو های بعدی ارگ و زیرمجموعه آن ریاست اجراییه یک به یک تطبیق خواهند شد. جمعیت بیشتر و بیشتر تضعیف و منزوی خواهد گردید.

من طرفدار مقاومت برای شکسته شدن شاخ زور گویان و آفتابی شدت ماهیت مزدور منشان استم.

>>>   Akbar
قدیم ها می گفتن نفاق بینداز حکومت کو احمد زی تمام دار و دسته فاشیست ها به شمول حکمتیار اتمر را در کنار خود گرفته. فکر می کنه که افغانستان خانه .. اش است ...

>>>   مقایسه فرهنگ تاجیکان با اوغانه های تروریست انتحاری و مزدور زمین تا اسمان است
ز تن سربربدن ها نمیدانم چه فرهنگیست
بس از این مردم اوغانه که فرهنگ دیگر دارند

>>>   اعطا دربرابر هر توطیه استاد شده ومیشود
امیری غوری

>>>   یک روز زندگی کردن در فضای آزادی ، که خود در انتخاب سرنوشتت دخیل باشی ، بهتر است از هزار سال که دیگران برایت تصمیم بگیرند!
کاپی

>>>   اگر این تلکس شایعات واقعیت داشته باشد خیلی شرم اور و دور از غریت افغانی است .

>>>   چه عجیب خبری! شما ها تصور می کنید که سفیر امریکا از همه چیز بی خبر است و رولا غنی باید برایش مشوره دهد؟
اخبار عجیبی درین سایت نشر می شود، گویا درواره اش باز است. هرکس بخواهد، چیزکی درین جا می نویسد.

>>>   ما به رزم آماده ایم
گر غنی یا عبدالله یا اتمر و یا لنگ زی
یا کس دیگر زخیل گلبدین و شاه بدین
یا اگر پیر است و حضرت یا که ابایس بزرگ
فرق نمیدارر به ما
ما به رزم آماده ایم

>>>   شما چقدر در پای بی بی گل بیچاره تهمت میکنید بی بی گل را چه مانده به کار های سیاسی . رررر

>>>   سلام بر خوانندگان محترم.
من مدت بیش از چهارده سال میشود که در زلخ بامی زادگاه مولای بزرگ زیست مینمایم وهیچ تعارفی با جناب والی بلخ ندارم اما از حقایق نبایدچشم پوشی کرد.
استاد عطا محمد نور یکی از بازیکنان سیاسی این کشور است من نه به موقف آن مینگرم ونه به مقام که به زعم شما عزل شده.
چرا نباید بپذیریم که دشمنان این میهن نمیخواهد افغانستان ما بسوی ترقی وتعالی برودد.
ترور وشخصیت کشی هم چو استاد عطا محمد نور وامثالهم برای این ملت علمناک جبران ناپذیر خواهد بود.
من با شهامت وموضوع گیری جناب ایشان سخت حمایت نموده تا آخرین رمق حیاتم از مفکوره ها و اهداف خدمت گذاری موصوف حمایت میکنم.

>>>   خاموشی ملت در برابر این حکومت.... تاسف بار است.
مردم شریف نجیب افغانستان اگر میخواهید زنده بانید این غنی صفاک متعصب وهمدستان فاشیست وجنایت کارش را از ارگ بیرون کنید و یک دست شوید سلاح بردارید در جای زندگی دشمن خاک ، دین و فرهنگ نیاکان تان حمله کنید.
بخاریکه همین غنی کثیف کم اصل مغز تعصب شیطان اقوام شریف افغانستان را بنام پشون دارانی غلجی تاجیک هزاره از بیک ترکمن جدا کرد بین مردم غیور دلیر شجاع نفاق قوم انداخته است.
بیـا هموطن همـدل شــویم از بهـر امن و آبادی میـهـن
هزاره تاجک و پشتون ترکـمن از این میهن
سـنی و شیـعه گلـهای یک باغ این میهن
با همدیگر پذیر ریشــه بر کنیــم بنیـاد زمامدار استبدا میهن
بیاید ملک را از دست زمامدار استبداد آزادسازیم با همدلی یکدیگر آباد سازیم

بـیـا ای همـوطن تا یار باشیم
به اهل مملکت همکار باشیم
نورعلم و معرفت سازد بری
ملک آباد وصفای رهبری
این کم اصل غنی احمدزی شوونیسم قبیله فاشیت تا ارگ را ترک نکنند اوضاع بهبود نمی یابد
قرن ها هم طول بکشد اوضاع نه تنها بهتر نخواهد شد بلکه روزبروز بدتر هم خواهد گردید.


مهلت ارسال نظر برای این مطلب تمام شده است



پربیننده ترین اخبار 48 ساعت گذشته
کليه حقوق محفوظ ميباشد.
نقل مطالب با ذکر منبع (شبکه اطلاع رسانی افغانستان) بلامانع است