اسماعیل خان: حکومت موقت تنها راه حل است
 
تاریخ انتشار:   ۱۲:۰۱    ۱۳۹۶/۸/۱۰ کد خبر: 140906 منبع: پرینت

مردم پیش از انتخابات تعیین شده از سوی حکومت جمع شوند و بزودترین فرصت برای سرنوشت شان تصمیم بگیرند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی افغانستان(afghanpaper)، محمد اسماعیل خان فرمانده پیشین جهادی عصر روز سه شنبه 9 عقرب 96 در مراسم استقبال مردم از والی بلخ بر ضرورت راه اندازی انتخابات زودهنگام، تشکیل مجلس بزرگان (لوی جرگه) و حکومت موقت تاکید کرده و می گوید مردمی که به حکومت اعتماد ندارند به پای صندوق های رای نخواهند رفت و مثل انتخابات گذشته صندوق های رای توسط برخی پر خواهد شد.

اسماعیل‌خان حکومت وحدت ملی را دست‌نشانده و تحمیل‌شده خواند و گفت که حکومت کنونی توان تامین امنیت و ثبات کشور را ندارد و رهبران آن شهامت استعفا ندارند.

وزیر پیشین انرژی و آب از تقلب در انتخابات آینده هشدار داد و افزود: با ادامه وضعیت کنونی برنامه انتخابات گذشته که جان کری دست برنده را بلند کرد و بزرگترین فیلم شرم آور دست‌نشاندگی را به جهان نشان داد و ملت ما را توهین کرد، باز هم تکرار خواهد شد.

در این مراسم عطا محمد نور و محمد اسماعیل خان اتفاق نظر دارند که با وجود حضور گسترده‌ طالبان در نزدیک به نیمی از خاک کشور امکان برگزاری انتخابات شفاف وجود ندارد.

کد (26)


این خبر را به اشتراک بگذارید
تگ ها:
اسماعیل خان
انتخابات
نظرات بینندگان:

>>>   من با اسماعیل خا ن مو فق هستم زیرا حکو مت دو سره نمی تو اند راهحل باشد

>>>   حکومت های افغانستان باید همیشه موقت باشند !!!
دزدان وغاصبان واختلاس گران برسرچوکی باهم می جنگند ملل متحد وخارجی ها پول بدهند تا این ها هر روز حکومت موقت وبسازند و انتخابات تقلبی برگذارکنند
همه جهان باید مصروف اینها باشند بیایند ازین ها دفاع کنند به این ها پول بدهند اینهارا برای تحصیل قبول کنند تا اینها از جریان تحصیل فرار کنند وپناهنده شوند

>>>   تره اسماعیل یاوه سرایی میکند ، مگر ملت تجربه تلخ حکومت موقت مردار تان را فراموش کرده که دوباره به این بازیهای ....تان چشم امید ببندند ، آغا با ریش چجش در تخیل بسر میبرد و هیچ کدام از گفته هایش عقلانی نیست.

>>>   راه حل گم کردن دزد ها وتیکه داران قوم است نه حکومت مؤفت

>>>   ما به حکومت موقت موافق هستیم، بشرطی که اسمعیل خان در ترکیب آن نباشد.
اگر سند میدهد که در آینده در ترکیب دولت موقت نمی باشد، ما قبول داریم

>>>   عطا محمد نور قدرت طلبی های شوم خود را بگور خواهد برد
حبیب الله یوسف زی

>>>   دگه چی حاجی چی فرمایش داریم حاجی برار . وقت شما گذشت مردم شما را شناخت شما کسانی بودند که بند سلما راخراب کردیم . وسایل اش را به کشور های همسایه فروختیم.
سروری

>>>   من حيران به اسماعيل خان هستم. تا دم مرگ ميدان زورگيري را رها نميكند.
مردم سياست و خدمات دروغي آش را ديده اند، و فراموش نميكنند كه با شوربا خورانش اهل هيچ كاري نيست. وقتي كه وزير برق بود چي كرد؟ وقتي والي هرات بود به خاطر مخالفت هايش با عماد و ديگر جميعتي ها هرات را با كمال بيغيرتي به طالبان تسليم و فرار كرد.
فكر ميكردم كه اسماعيل ديگر از سياست حرف نخواهد زد ، اما ....
اگرمرد مبارزه و دادخواهي استي، تمام دزد و دغل هاي أطرافت را با خودت انتحار كن و ..... هزاران جوان به خاطرت كشته شده تو و شورباخورانت نان اين كشور برايتان حرام است، اگر ميفهميديد.

>>>   عطا محمد نور خار چشم یوسف زی و دیگر زی ها

>>>   زنده باد اتحادفارسی زبانان و به امید روزی که قدرت سیاسی ونظامی افغانستان در دستان فارسی زبانان باشد و مملکت را ازاین عقب ماندگی وبیسرنوشتی نجات بدهند اگرحکومت فدرالی میبود امروز افغانستان در ردیف کشورهای پیشرفته بود نه در این وضع فلاکتبار
که یک قوم نادان برسرهمگی ملت آورده

>>>   نور صا حب واقعا که یک شخص دلاور است
من دیگر بالای اریش گر ع با ور ندارم مردم ما فریب داد و قدرت را به کو چی های یهودی سپرد

>>>   نور صا حب واقعا که یک شخص دلاور است
من دیگر بالای اریش گر ع با ور ندارم مردم ما فریب داد و قدرت را به کو چی های یهودی سپرد


مهلت ارسال نظر برای این مطلب تمام شده استپربیننده ترین اخبار 48 ساعت گذشته
کليه حقوق محفوظ ميباشد.
نقل مطالب با ذکر منبع (شبکه اطلاع رسانی افغانستان) بلامانع است