تو کدام یاوه گو نیستی، تو رییس جمهوری
 
تاریخ انتشار:   ۱۱:۵۱    ۱۳۹۶/۲/۱۹ کد خبر: 132857 منبع: پرینت

آقای رییس جمهور؛ اگر واقعيت را بيان می داری، دروغگو و متعصب نيستی به اين سوالات پاسخ بگو:

1- چرا در وزارت داخله فساد وجود دارد اما در وزارت دفاع فساد وجود ندارد؟ در حاليكه نرخ قراردادهای تيل، مواد غذایی و البسه وزارت داخله حداقل پانزده تا بيست درصد ارزان تر از نرخ قراردادهای وزارت دفاع است...

قراردادهای تيل وزارت داخله را بازرگانان افغانستان با اشتراک در داوطلبی آزاد بدست آورده اند در حاليكه قرارداد تيل وزارت دفاع را خودت شخصا به پسر كاكای خود داده ای. آنهم نه در نتيجه داوطلبی آزاد بلكه در نتيجه معامله سری.

2- چرا وزارت خارجه با تنوع قومی اش از رأس تا اساس، تک قومی شمرده می شود اما وزارت کاملا قومی-فاشيستی ماليه با انحصار قومی اش از رأس تا انتها، فراقومی خوانده می شود؟ مگر نه اين است كه از مجموع هيات اداري + سفرای وزارت خارجه، دستكم پنجاه درصد آنان پشتون هستند در حاليكه از مجموع هيات اداری+بست های سوم وزارت ماليه تنها كمتر از ده درصد آنان غير پشتون اند... چرا وزارت خارجه تک قومی است اما وزارت ماليه چنين نيست؟

3- اصلا اگر فاشيست نيستی و راست مي گويی فقط به اين سوال جواب بده؟ شمار كاركنان رياست جمهوری و اداره امور چند نفر اند و از اين ميان چند نفر غير پشتون هستند؟

عاليجناب !
كمی خجالت بكش؛ تو كدام اسماعيل يون يا كدام ياوه گوی سر كوچه و بازار نيستی كه چرند بگويی و مردم بگويند گناهش نيس "ديوانه" است؛ آخر تو رييس جمهور يک مملكت بي صاحب و ويرانه هستی... هر گفتار و هر كردار تو می تواند اين وطن را آباد و يا خدای ناخواسته ويران بسازد.

تو بايد مرحمی باشی برای زخم های اين ملت نه اينكه همانند سلف خود حامد كرزی مصيبتی برای مملكت شوی... آخر تو كه مغز متفكر، دانشمند، تحصيلكرده غرب و استاد دانشگاه در آمريكا بوده ای؛ وقتی تو چنين مفكوره متعفن داری آنوقت از ديگرها چه گله می توان داشت؟

عبدالله سروری


این خبر را به اشتراک بگذارید
تگ ها:
غنی
فساد
نظرات بینندگان:

>>>   زنده باشی سروری صاحب تمام حقیقت است
کل مرغ یک آدم متعصب روانی وقوم پرست است این آدم گنده شده را خداوند از سری ما چی وقت گم کند
م.از ولایت بغلان

>>>   وای به قلم ات برکت
برادرم بیشتر از یکسال است به خاطر گرفتن وظیفه درین وزارت میدود در هندوستان لسانس وماستری خود را گرفته فقط یک مشکل که دارد اوزبیک است . خانه ی شما متعصبین در بگیرد

>>>   اشرف غنی خودش بیشتر از همه فاشیست و قوم گرا است. او حتی به گفته دوستم از میان پشتونها هم کوچی ها را ترجیح می دهد و اگر لوگری باشد که چه بهتر. او همه دولت را و حتی فرهنگ کشور را پشتونیزه کرده است. اگر امروز به جای حکمتیا از قوم هزاره یا تاجیک و ازبک کارنامه مانند حکمتیار می داشت با این احترام از او استقبال می کرد؟ هرگز بکله به نوعی از انواع او را از بین می برد. او که هزاره بهسود توسط کوچیها قتل عام می شد هیچ عکس العملی از خود نشان نمی داد اما در یک حادثه ای که مردم هزاره شترهای کوچی ها به اسارت گرفته بود فریادش بر آمد و گفت این کار هزاره ها غیر قابل تحمل است. در جاغوری که مردم هزاره چند نفر را در برابر تبسم و همراهانش به گروگان گرفته بودند تا از این طریق بتوانند اسرای خود را از دست داعش یا طالب رها کنند، فریاد اشرف غنی در آمد و با نیرنگ و فریب آنان را ازچنگ هزاره ها رها کرد و بلافاصله هفت نفر گروگان هزاره سر بریده شدند. من تعجبم از مردم کشور است که چگونه به این فاشیست رای دادند و به کجای او عاشق شده بودند؟ به هر حال او حالا جبهه خود را با آوردن حکمتیار تقویت کرده است و تمام قدر در برابر غیر پشتونها ایستاده است.

>>>   آیا همه تاجک ها دزد هستند یا دزد های شمالی نام تاجک هارا بد ساخته اند؟؟

>>>   جناب سروی صاحب قلم تان رسا باد بااین حقیقت های تاهنوزناگفته موفق باشید.
حق شناس

>>>   نیش عقرب نه از پی کین است - مقتضای طبیعت اش این است

>>>   طالبان قندوز را تصرف میکنند غنی در ارگ فاشیزم قومی را تطبیق میکند مردم از گرسنگی جان میدهند غنی فاشیزم قومی را با گلبدین جشن گرفته است

>>>   با سیاه دل چه سود گفتنو وعظ . نخلد میخ آهنی در سنگ .
این فاشیستها آنقدر از الف الی یای شان بجز افکار پوج تعصب
و بیخردی انسانیت و همدیگر پزیری را نمیدانند.

>>>   وزیر داخله را سفیر بسازید

>>>   سروری آغا!
کشور در چه حال است و خودت وقت خود را در چه ارقام خودساخته ضایع کرده میروی!

>>>   درقدیم ها گفته بودند که: گرگزاده عاقبت گرگ شود ...گرچه باآدمی بزرگ شود..
این ها همه یکی اند عاری از معافیت.

>>>   غنی خان احمدزی بخاطر اعمال فاشیستی قومی و ضدیت با اقوام و شهروندان این مملکت در بین اقوام غیرپشتون بکلی منفور است و در بین پشتونها طرفدار کم دارد غنی بکلی از مردم و جامعه افغانستان جدا است و هیچ محبوبیتی در افغانستان ندارد این واضح و آشکار است

>>>   گناه این ادم نیست. این ادمگ قوم پرست متعصب مریض است. برو به ارگ ببین که اقوام غیر پشتون به دوربین هم پیدا نمیشود. ....

>>>   تمام فساد دروزارت داخله است .
ع

>>>   قوماندان امنیه جاغوری برحال بوده وچندین مرتبه قوماندان بعدی که رتبه اش تورن به بالانبوده تعین شده وقوماندان قبلی بی سرنوشت شده است آیااین فساد است یانه .؟
جاغوری وال

>>>   بخدا قسم است که این اشرف روانی صرف به درد چوپانی می خورد و بس
جمال از کابل

>>>   جواب محترم غنی صاحب احمدزی را اتحاد اقوام ازبک تاجیک هزاره بلوچ پشه ای نورستانی ترکمن و....... میدهد احمدزی صاحب حرف زور را میداند از حلم تواضع و نرمی سوء استفاده میکند و مغرور و درنده خو میشود

>>>   مه میگوم خوبیش گفتی آقای سروری عزیز
پایدار باشی و در پنا خدا.
محمدی«کابل»

>>>   چرا همین سه سوال را در این ده سال از فهیم نکردی که سنګ و کلوخ. را چور کرد و صرف بر سر صدهزار دالر شریک دزدی خود را در خواجه بغرا کشت. از قراردادی. همه وزارتها الی تشنابهای پارک شهرنو را به زور ګرفته بود
هر قدر بګوید شیر سفید است سیاه نمیشود.

>>>   کل مرغ روانی است او ره به ریاست چی خدا را سپاس من به او رای ندادم

>>>   ای مسلمان: مسلمان باش چون مانند انسان فکر کرد ولی در گوشه از سخنان مان بدون اینکه مشکل خلق کنیم و بی باوری را زیاد کنیم دیگر چیزی نداریم چی ریس جمهور هستیم یا عوام، باید در گفتار خود متوجه باشیم تا این وطن را از وضعیت که دیگران برای مان نقشه می کشد بکشیم . یا الله تو مهربان هستی به حال این زمامداران و مردم رحم کن.
نعیمی

>>>   فاشیزم قومی افغانستان را نابود میکند امریکا با ملیادرها دالر و هزاران عسکر نمیتواند فاشیزم قومی اشرف غنی و کرزی را در افغانستان بزور تطبیق کند فاشیسزم قومی سرنوشت امریکا را از شوروی گذشته بدترمیکند امریکا با دفاع از فاشیزم قومی غنی شکست میخورد و بدنام و بی آبرو میشود. او بیادر اینه واقعیت

>>>   من يك تحصيل يافته بدون تعصب بودم ولي دلم را اشرف غني شكستاند ، من انتظار داشتم كه او تحصيل يافته و باسواد است ولي صد افسوس كه او بدبخت ترين إنسان اين سرزمين .... إنسان است .
....

>>>   سروری صاحب بسیار خوب گفتی مگر پله بینانه گفتی چرا از اول شروع نکردی از چور موتر شوی ها ونداف ها نیز چیزی میگفتی باز میگفتیم ای والله شما بخاطریکه خودت نیز در تعبیض غرق استی چرا از چور که بسم الله خان وزیر دفاع بود چیزی نگفتی وزارت دفاع را به کون شاند افتاب را با دو انگشت پنهان کرده نمیتوانیم غنی او شما تاجک ها را چانس داد اما چی کردین به این وطن بیچاره جز چور غزب زمین های دولتی و مردم عام دیگر کدام خدمت اگر کردین بفر ماید بگوید تا تاریخ نام شما را صبت نماید
این طور کسی که مینویسد نه طرف تاک باشد ونه طرف پشتون
تمام شان خاینین این وطن است
باز میگویم این ملت افغان ها سه گذینه ندارد
1- احساس وطن نداریم
2- تعبیض نشاد داریم
3- در مقابل پول برادر خود را میکشیم
پس تمام سوال ها حل است هر فرد افغان که به قدرت برسد همین کار ها را میکند اگر شما جناب را نیز به قدرت برسانند باز هم این وطن همین قسم که ویران است ویران باقی میماند.
سروری صاحب هر وقت که متن نوشته مینماید تمام انرا در حلقه بیاور
موفق باشید
این وطن جور نمیشود این شعار انگلیس هاست

>>>   سلام بر ملّت افغانستان ووجب وجب خاک افغانستان.
رئیس جمهور؟
این حقیقت اشکار هست که در تمام وزارت خانها ودفاتیر حکومتی فشاد فوقولعاده وجود دارد.
اول خود ارگ محمد اشرف غنی احمد زی که مسل پشقل شوطور فساد میکند وبعد ش حنیف اتمر......؟ امّا رئيس جمهور چنان عقده مندانه قوم گرایانه فقط وزارت داخله را بیان کردن که گویاه باقی وزارت خانه پا ک پاگ است.
نه خیر جهان شاهد کارورفتار این قبیله گرا ودیکتاتو رئيس جمهورمحمداشرف غني احمدزي شده است، امّا اقای رئیس جمهور چنان تکتازی میکند که قابل تحمل ملّت افغانستان وجامعهٔ جهانی ديگرنیست.
درمورد فساد مالی، چرا دوسیه حنیف اتمر و استانگزی پدرطاطب وداعش ،و وزیران که مکتبهاي خیالی ورشوه خاران مرزها، دفاتر ها.....؟ بررسی نمیشود وسفارت خانه هادرخارج ، که برای پشتونها پاسپورط میدهد ولو اینکه پاکستانی باشد دیگران با ۱۰۰۰بهانه رد میکند.
وفشارمیدهد.
اقای رئيس جمهورمحمداشرف غني احمدزي، دیکتاتور،شهادت وقتل عام خون سربازان وسنگر نشینان که، که تروريستان وادم کشان،که توسط اتمر واستانگزی جاه بجاه میشود دامن شما خائينین را خاهیم گرفت.
ق.ناصری

>>>   دزد های شمالی در هرحکومتی باشند آنجا عدالت قدم نمی گذارد وفرار میکند

>>>   این قوم را اگر در نمکدان هم بندازی وقتی ازآنطرف برآید نه تنها پاک نمیشود بلکه نمکدان را هم کثیف میکند.


مهلت ارسال نظر برای این مطلب تمام شده استپربیننده ترین اخبار 48 ساعت گذشته
کليه حقوق محفوظ ميباشد.
نقل مطالب با ذکر منبع (شبکه اطلاع رسانی افغانستان) بلامانع است