موترهای نظامی در اختیار قماربازهای مزار (عکس)
تلکس شایعات 
تاریخ انتشار:   ۱۰:۱۶    ۱۳۹۶/۱/۸ کد خبر: 130956 منبع: پرینت

سوء استفاده از موترها و وسایط دولتی متاسفانه در حکومت قبلی و حکومت فعلی (وحدت ملی) توسط زورمندان و بستگان شان زیاد است.
هم اکنون صدها عراده موتر پولیس و اردو نزد کسانی است که هیچ مسوولیت دولتی نداشته و صرف از بیت المال استفاده شخصی می کنند.

یکی از این اینها یک قمارباز مشهور مزارشریف است. نامش انوربای است و کاکای جنرال حسیب قریشی قومندان لوای امن نظم عامه شمال می شود.
انوربای شب و روز در پرخانه های مزار می چلد. دو عراده موتر رنجر همراه با پنج ساتنمن لوای امن نظم عامه شمال را در اختیار دارد.
انوربای یک موتر شویی را در سرای کوچه حاج ابراهیم پخته فروش در مزارشریف به اجاره گرفته به بهانه موتر شویی آنجا قمارخانه باز کرده است.

انوربای ضمن قمار هزاران فجایع دیگر نیز با استفاده از موترهای رنجر پولیس و محافظانش از نظم عامه انجام می دهد.
انوربای هیچ مسوولیت و رسمیت در دولت ندارد، فقط برادرزاده اش حسیب قریشی قوماندان لوای نظم عامه شمال است.

در حالیکه اوضاع امنیتی شمال بدتر شده روان است و نیروهای امنیتی به تجهیزات و تسلیحات و موتر نیاز دارد، این قماربازها از بیت المال برای تامین امنیت قمارخانه های شان استفاده می کند.

عکس ها را خودم از یک میدان کوک جنگی گرفتم که انوربای هم شرکت داشت و دلم بی نهایت برای بیت المال خون شد که در اختیار این آدم ها قرار گرفته است.
رسول بلخی(این خبر در بخش تلکس شایعات سایت شبکه اطلاع رسانی افغانستان نشر شده است)

این خبر را به اشتراک بگذارید
تگ ها:
قمار باز
مزار
نظرات بینندگان:

>>>   حسيب قريشي به رتبه تورني تعديل رتبه جهادي ودر مرحله انتقال اسنادش از وزارت دفاع به وزارت داخله در مسير را دكروالي تغير وبعد به برداخت لك دالر به تيكه داران فاسد در اخرين فرمان شب انتقال قدرت از مداري كرزي مغاير همه اصول وقوانين نافذه رتبه جنرالي دريافت بعد از قطعه خاص با برداخت رشوت دالري به لواي نظم عامه مقرر جز تظاهر تبليغات فيسبوكي ورسانه يي اصلا درعمل كاروايي ندارد يكتن كسي كه شاهد اعمال وجنايات حسيب بودم كابلي

>>>   این ها از جمله رفقای پدر عطا محمد نور هستند.
پدر ایشان در قمار بازی در مزار شهرت بسزای داشتند.

>>>   تعداد رنجر های نظامی در شهر بیشتر از تکسی وکراچی هاست

>>>   در "حکومت"؟؟ اشرف غنی و عبدالله و دزدان ج... این یک گپ عادی و پیش پا افتاده است!!!

>>>   به مانند قریشی هزاران جنرال ونیمه جنرال دیگر نیز دراین پست ( قمار بازی ) مصروف کاروفعالیت داشته وحمایت جناب والی بلخ را نیز دارا میباشند سوال دراینجاست که آیا شخص والی بلخ ازاین کار همچو اشخاص که برعلاوه قماربازی هزاران فجایع دیگر را نیز انجام میدهند آگاه است ویا خیر ؟

>>>   سوء استفاده از موترها و وسایط دولتی متاسفانه در حکومت قبلی و حکومت فعلی (وحدت ملی) توسط زورمندان و بستگان شان زیاد است.
هم اکنون صدها عراده موتر پولیس و اردو نزد کسانی است که هیچ مسوولیت دولتی نداشته و صرف از بیت المال استفاده شخصی می کنند.
ع

>>>   از کجا بگویم واز کی بپرسیم وای به حال ملت نا اتفاق و پول دوست .

>>>   خدا به آن ملت سروري داد كه تقديرش بدست خود بنوشت
به آن ملت سر و كاري ندارد كه دهقانش براي ديگران كشت

>>>   تعداد رنجر های نظامی در شهر بیشتر از تعداد کراچی ها است روزانه هزاران لیتر تیل امریکارا مصرف میکنند

>>>   من هم واقعن حيرانم كه چگونه مى شود مردم را بيدار كرد و آيا اين مردم بى هدف ارزش اين قدر صدا هاى عدالتخواهانه را دارند!

>>>   با عرض سلام خدمت کارمندان افغان پیپر!
فکر میکنم که این تنها یکی از مثال های استفاده از مال بیت المال هست و به هزار ها نمودنه های دیگری نیز وجود دارد که حتا در پایتخت هم کسانیکه تا دیروز یا پنچرمین بودند ویا نانوا امروز یا جنرال شده اند و یا با استفاده از نفوذی که در ارگانهای امنیتی دارند دست به اینگونه اعمال میزنند. به امید اینکه حق به حق دار سپرده شده و جلوی اینگونه اعمال گرفته شود.
محمد حنیف رستم

>>>   او مردم
چرا ناراحت استید.
در رژیمی که قدرت به دست اشرار بی فرهنگ باشد‌
انتظار هم چون موارد بسیار عادی و پیش پا افتاده است،تشویش نکنید.خدا راشکر کنید که سرنویشت تانرا به دست همین قسم ادم ها داده ،چرا که شما پیوسته از درگاه الله برای به قدرت رسیدن شان التجا و دعا میکردید.دعایتان قبول شده چرا پشیمانید؟

>>>   آیاداوود سر خوش این آهنگ هارا چرا میخانه افغانی همش افغانی هست مردومی افغان را بینی همدیگر میندازن

>>>   من خودم شب جمعه به ساعت ۱۰ شب در خیرخانه یک موتر رنجر که رنگ ترافیک داشت دیدم که ولگردهای کوچه در آن سوار بودند و احتمالا به دنبال دزدیدن موبائل و پول مردمانی که ناوقت و تنها به خانه میروند بودند وقتی در شهر کابل موتر ترافیک و آنهم در نیمه های شب به اختیار دزدان است در مزار باید همانطور باشد.

>>>   کاشکی همین یکنفرمیبود


مهلت ارسال نظر برای این مطلب تمام شده استپربیننده ترین اخبار 48 ساعت گذشته
کليه حقوق محفوظ ميباشد.
نقل مطالب با ذکر منبع (شبکه اطلاع رسانی افغانستان) بلامانع است