نصب تصاویر عبدالله در کابل دردی از مردم دوا نمی کند
 
تاریخ انتشار:   ۱۱:۳۵    ۱۳۹۵/۱۱/۲۷ کد خبر: 129079 منبع: پرینت

از چندی بدین سو تصاویری از داکتر عبدالله با همان شعارهای دهن پر کن که در جریان کمپاین انتخابات داده بود و هرگز عملی نشد در بعضی از نقاط شهر کابل به چشم می خورند.

آقای داکتر عبدالله اگر پیشنهادی دارد یا نظری دارد به گفته بعضی ها 50 % در حکومت شریک است و حداقل هفته یکبار با حضور داشت رییس جمهور در جلسه تدارکات اشتراک می نماید ترس نداشته باشد، پناه بخدا کرده پیشنهادات خود را به رییس جمهور بگوید. من نمی دانم چرا جناب داکتر عبدالله اینقدر از رییس جمهور ترس دارد که روبروی آن جرات سخن گفتن را ندارد.

اگر هدف داکتر عبدالله این است که می خواهد یکبار دیگر برای طرفداران خود جلب توجه کند فکر می کنم خیلی ناوقت شده و دوباره اعتماد طرفداران خود را بدست آوردن خیال است و محال، همه می دانند که آقای داکتر عبدالله طی دو نیم سال هیچ کاری از وعده های را که به مردم داده بود نتوانست عملی کند، اگر هدف از این تصاویر در چوک ها نشان دادن لباس و نکتایی باشد مردم همه روز درتلویزیون ها داکتر صاحب را می بینند که نام خدا لباس زیبا و تمیزی دارد.

به نظر من هیچ ضرورت به نصب همچو تصاویر در شهر و بازار نیست، پول های این تصاویر را به اشخاص و افراد تقسیم کنید که فرزندان شان بخاطر حفظ چوکی شما شهید شده اند حالا فامیل شان لقمه ای نان ندارد.

احمد سعیدی


این خبر را به اشتراک بگذارید
نظرات بینندگان:

>>>   برادرم راجه به داکترصاحب خوب قضاوتگردی متشگرم

>>>   معین جوانان وزارت فرهنگ چرا عکس های کلان خودرا درچهار راهی ها نصب کرده ؟ کاندید ریاست جمهوری است یا پارلمان؟؟

>>>   جناب سعیدی صاحب!
آقای عبدالله از جمله "عکس پرستان" و "عکسبازان" است، اصل هدف او ترویج شعارهای دهن پرکن نیست، او به بهانه این شعارها عکس خود را به رخ مردم میکشد!!!!!!!!!!!!!

>>>   به نظردهنده محترم دوم!
پای ترقیده را خدا موزه داده! بنظر من او یک آدم عقده ای و نیمه دی.... است!!

>>>   اشرف غنی احمدزی و عبدالله عبدالله این دو تن رقیب انتخاباتی ریاست جمهوری سال ۱۳۹۳ یکی از تعهدات شانرا که بمردم وعده داده بودند و در روز حلف وفاداری بروی قرانکریم سوگند خورده بودند یکی از ان تعهدات شانرا عملی نکرده اند بلکه بر خلاف ان عمل کرده اند اعتبار این دوتن از رهبران دولت نزد ملت خیلی کاسته شده و دیگر به وعده ها و تعهدات انها اعتبار و اعتماد ندارند هردو تن شان خار میغیلان یک دشت وصحرا هستند که برای مردم مانند حامدکرزی زخم ناسور شده اند و ملت را به بربادی و تباهی کشانده اند .

>>>   عبدالله کسی است رای مردم رابادالر امریکای معامله کرد همین آخرین پست دولتی اش خواهد بود که خود نیز میفهمد که بعدازاین مرا اجیر دریکی ادارات دولتی نمیگیرند کسی که ازکسی پول سرخمی رابگیرد هیچ وقت جانب مقابل را جرعت دیدن راندارد.
ظریفی:

>>>   مدت چندین سال است که گوشهای ما ازانتقاد وکنایه پُر شده جایرا هم نمیگره در تمام امور اگر ببینی وقضاوت کنی بجز از خراب شدن وبدبختی دیگر چیزی نیست راه حل { قیام عمومی مردم این خاینین را به زیر کشیدن ،پُست های بدرد نا بخور را که بخاطر فامیل های خود ایجاد کردند لغو ،وامتیاز آنرا به نیروهای مسلح داده شود و بعدآ فقط قانون تطبیق شود آنهم اصل قانون اساسی نه آن قانونیکه به دستور کرزی دست کاری شده} این است راه حل وجوانان متحد شوند بدون در نظر داشت سمت و قوم و لسان .


مهلت ارسال نظر برای این مطلب تمام شده استپربیننده ترین اخبار 48 ساعت گذشته
کليه حقوق محفوظ ميباشد.
نقل مطالب با ذکر منبع (شبکه اطلاع رسانی افغانستان) بلامانع است