برداشت آزاد، روز عشق در گل فروشی کابل..
 
تاریخ انتشار:   ۱۲:۵۸    ۱۳۹۵/۱۱/۲۶ کد خبر: 129039 منبع: پرینت






کد(24)

این خبر را به اشتراک بگذارید
نظرات بینندگان:

>>>   خدايا اي روز عاشقا كم بود ماره چي روز عاشقا

>>>   در یک کشور... که مردم از نسل به نسل ... نموده اند، در عوضی که مردم به یکدیگر کلاشینکوف تحفه بدهند که بالای یکدیگر فیر کنند و شهید شوند، که زمینه رفتن به جنت یکدیگر را فراهم کنند، روز عشاق و دوست داشتن و گل تحفه دادن و قلبک تحفه دادن را به مردم می آموزند و کله ...و مردانگی مردم را که یک الله اکبر میگویند و فیرمیکنند و ملک را خون و خرابی میگیرد، خراب میکنند و دوست داشتن را به مردم یاد میدهند.

>>>   با سلام به برادران در افغانستان
متاسفانه در ایران هم چند سال است که این روز مورد توجه قرار میگیرد اما عزیزان این روز ها یا روز هایی مثل کریسمس مال ما نیست مال غربی هاست
در فرهنگ کهن ما روز 5 اسفند به نام جشن اسفندگان یا سپندارمزگان روز بزرگداشت زن بود بیایید اگر هم برای همسر خواهر یا دختر مورد علاقه تان میخواهید هدیه یا گل بخرید روز 5 اسفند این کار را بکنید.

>>>   روز عاشقان دزکشوز ما روز خشونت باید نام گزازی شود کسی بفهمد که دخترش عاشق است بقتل میرسانند

>>>   خوبش

>>>   اشغال فرهنكى به مردم كه خود را نمى شناسند!!!

>>>   غربی ها و مزدوران انها می خواهند کلتور وفرهنگ اسلامی ما را از بین برده وبدیل ان کلتور غرب را جا نشین ان نمایند . ولینگتین وپلینگنین در کلتور ما جای ندارد .

>>>   روز عشق بر همه مبارک، امیدوارم که این عشق یه روزه بتونه برای همیشه خوشی سلامتی ، صلح ، موفقیت دایمی بیاورد ، بگذارند این عشق ها همیشگی بماند ، جوانان به اصطلاح به خودشون امید بدهند ، و برای بزرگان امید واری به آرامی ، کاش در همه جهان همیش روز عشق بود، روز محبت بود، روز امید ، روز صلح ، روز آرامش بود، خداوندا این روز را روز عشق دایمی بگردان، آمین .

>>>   بنده با والنتاین مخالفتی ندارم، چون میدانم نمیتواند در جامعه ما مورد پذیرش قرار گیرد چون جزو فرهنگ ما نیست. اما از این متعجبم که تیکه داران دین و فرهنگ که در هنگام برگزاری جشن نوروز صد ها آیت و روایت در مورد نا مشروع بودن آن بیان میدارند و در حالیکه هیچ جنبه مذهبی ندارد مردم را متهم به دادن جنبه مذهبی به آن میکنند، حالا چرا سکوت مرگ پیشه کرده اند، یا اینکه مفتیان فرامرزی شان اجازه حرف زدن در این باره به آنان نداده است؟

>>>   اي مردم تقليد از كلتور غربي مي كنند د اي زمانه كسي به كسي محبت برادري ندارند باز عجب كه روز عاشقا جشن مي گيرند

>>>   كاشكي همي قسم يك مردم با مهر محبت باشند كه روز عاشقا را جشن مي گيرند

>>>   روزی بنام عاشقان برایم آنقدر اهمیت ندارد, آرزومندم این دیکور و دیزاین زیبا همیشه باقی بماند.
ب ت ج

>>>   روز جهالت است نه روز عاشقا
HA.AF

>>>   اگر دختر خودت عاشق من شود آیا اجازه میدهی یا قتل اش میکنی؟

>>>   بهتر است از این مزخرفات وبیگانه پرستی بگذرید وبه خاطر ابادی ورفاه مردم این کشور کار وزحمت بکشید تجلیل از این روز های مزخرف کدام درد این ملت بی چاره را دوا نمی کند

>>>   زنده باد عشق وعاشقان

>>>   ولنتاین بر عاشقان مبارک
یوسف زی

>>>   ای مردم کابل هشیار باشید. عده ای ذلیل غربزده می خواهند فرهنگ اسلامی شما را بگیرند و فرهنگ منحط غربی بدهند. اگر مراقبت نکنید شما هم مثل مردم تهران بدبخت و غربزده میشوید. در تهران جوانان هرچیز غربی را خوش دارند. در تهران اگر بگویند این غذا با پهن گاو امریکایی (بوفالو) طبخ شده جوانان حاضرند هر قیمتی بدهند تا از پهن گاو امریکایی بخورند!!

>>>   افرين

>>>   افرين


مهلت ارسال نظر برای این مطلب تمام شده است



پربیننده ترین اخبار 48 ساعت گذشته
کليه حقوق محفوظ ميباشد.
نقل مطالب با ذکر منبع (شبکه اطلاع رسانی افغانستان) بلامانع است