دونالدترامپ فردی بی ثبات است
 
تاریخ انتشار:   ۰۸:۱۵    ۱۳۹۵/۱۱/۲۶ کد خبر: 128993 منبع: پرینت

یک تحلیلگر برجسته آمریکایی اعلام کرد که رییس جمهوری این کشور فردی بی ثبات است و رفتاری دیوانه وار دارد.
«اندرو سولیوان» تحلیلگر برجسته آمریکایی معتقد است دونالد ترامپ فردی بی ثبات و از پذیرش واقعیت ناتوان است و وجود چنین شخصیتی در دنیا بسیار خطرناک است.

سولیوان که با نشریه Reliable Sources گفتگو می کرد، اظهار داشت: ترامپ رفتاری دیوانه وار از خود نشان می دهد و اگر روزنامه نگاران نسبت به این واقعیت بی توجه باشند، به مردم آسیب زده اند.

این تحلیلگر مشهور اخیرا وبلاگی تحت عنوان «خاطرات هفتگی» راه اندازی کرده است و در آن به مشکلات ذهنی و روانی رییس جمهوری جدید آمریکا می پردازد. وی دراین رابطه گفت: من روانشناس نیستم اما یک انسانم و اینکه فردی چیزهای غیر واقعی بگوید را تشخیص می دهم.

وی افزود: من دوست ندارم باور کنم رییس جمهور ایالات متحده فردی متوهم و ناتوان از پذیرش واقعیت است. این مرا آزار می دهد، اما همزمان به عنوان یک نویسنده و روزنامه نگار، من باید چیزی را که آشکارا می بینیم بگویم، آن هم با زبانی ساده. سایر روزنامه نگاران نیز باید چنین کاری کنند.

پیش از این تعدادی از نمایندگان دموکرات و برخی از تحلیلگران لیبرال، دونالد ترامپ را فردی فاقد سلامت روان خوانده بودند. حتی برخی از نمایندگان جمهوریخواه نیز چنین اظهار نظری کرده بودند. برای مثال، «روبن گالِه گو» نماینده جمهوریخواه، ماه گذشته در یک مصاحبه رادیویی گفت: ترامپ از نظر روانی فرد باثباتی نیست. یک نماینده جمهوریخواه دیگر به نام «تد لیو» نیز خواستار گرفتن تست سلامت روان از ترامپ شده بود. سناتور جمهوریخواه، «آل فرانکن» نیز در شبکه HBO گفته بود که ترامپ از نظر روانی سالم نیست.

کد (6)


این خبر را به اشتراک بگذارید
نظرات بینندگان:

>>>   معلوم دار كه از قواره رفتارش يك ادم ديوانه رقم معلوم ميشه

>>>   روسیه ضد اروپاست و ترامپ دیروز تلاش کرد با روسیه دوست شود و امروز از روسیه میخواهد کریمه را به اوکراین پس بدهد.
این کار ترامپ دیوانگی است هم باعث خشم مردم اروپا شده هم خشم مردم روسیه


مهلت ارسال نظر برای این مطلب تمام شده استپربیننده ترین اخبار 48 ساعت گذشته
کليه حقوق محفوظ ميباشد.
نقل مطالب با ذکر منبع (شبکه اطلاع رسانی افغانستان) بلامانع است