حکمتیار در ترکیه تحت مداوا است
تلکس شایعات 
تاریخ انتشار:   ۲۰:۰۹    ۱۳۹۵/۱۱/۲۵ کد خبر: 128988 منبع: پرینت

روزنامه راه مدنیت به نقل از روزنامه آیندلیک ترکیه نوشته است که رجب طیب اردوغان اواخر ماه دسامبر دستور انتقال حکمتیار به این شهر را داده بود.

این روزنامه با نقل قول از منابعی در داخل دستگاه استخبارات ترکیه گزارش مى‌دهد که اواخر ماه دسامبر ۲۰۱۶ حکمتیار با یک طیاره آمبولانس به استانبول برده شد و آن زمان تا به حال در یک شفاخانه تحت تداوى قرار دارد.

این خبر در حالی منتشر می شود که در کابل گزارش‌هایی منتشر شده است که به زودی گلبدین حکمتیار به کشور بر می گردد.

(این خبر در بخش تلکس شایعات سایت شبکه اطلاع رسانی افغانستان نشر شده است)


این خبر را به اشتراک بگذارید
نظرات بینندگان:

>>>   خدا کند از همانجا دوباره نیاید.
محفوظ از بدخشان

>>>   حتما ازقبل هم درکدام شهر ترکیه ساکن بوده

>>>   همه اخبار حاكي از انتقال گلبدين توسط تركيه با طياره تركي به انجاست
نمي گويند كه از كدام ميدان هوائي ؟ اسلام آباد؟ كراچي؟
نواز شريف،جنرال هاي آي اس آي و اراكين پاكستاني غرض مشايعت امده بودند؟تا زحمات ٤٢ ساله اين فداكار پاكستان را قدرداني كرده باشند
از همكاري پاكستان به حمله بر لغمان در وقت حكومت داودخان ١٣٥٤ تا حمله شاه شهيد در١٣٩٥ كه شامل هزاران حمله ،ترور شخصيت هاي مشهور افغاني،راكت باران كابل و شهادت هفتاد هزار باشنده ء كابل قرارداد تسلمي افغانستان به پاكستان در چوكات كنفدراسيون ،و غيره وغيره كه تاريخ مدون و شفائي در صورت جمع آوري به هزاران صفحه بالغ خواهد شد،اين همه به امر ، هدايت پاكستان ومنحيث نوكر وفادار پاكستان انجام شده است بايد تحايف ، مدال ها و اعزاز وإكرام پاكستان توضيح يابد در غير آن سبب مايوست سائير مزدوران خواهد شد

>>>   حالا ديد كه ميميرد و مريض ميباشد ديكر نميتواند به كوه و دشت باشد بهترين را راه برايش اشرف غني ..... اماده كرد و اين ادم تروريست اصلي را به كابل مياورد تا باشد كه خون و قوت ملت را برايش بريزاند..... همجون ريس جمهور و اركانش.
ح....امريكا

>>>   در وقت راكت هاي كور اي جاني شب تا صبح خواب نداشتم

>>>   اشرف غنی آمادگی جشن برگشت گلبیدین حکمتیار بکابل را میگیرد.
عجب جشنی!!
بر کالبد های بیجان ملیونها انسان جنگزده ی که چهل سال توته های دل و لخته های جگر شانرا سرفه کرده اند و سرفه میکنند.

>>>   منحيث يك شهرونده أفغانستان به هموطنان توصيه ميكنم از حكمتيار مهره سوخته استقبال نكنيد و بلكه اعتراض تظاهرات كنيد كه هركز در كشور سابقه نداشته باشد!

>>>   افکار عامهٔ مردم قضاوت جابرانهٔ زمان را نیز با خود دارد ، مرده ئی که سالها قبل مرده بود بار دگر فیزیکی مرد و نابود شد ممکن مانند ملای کور چند سالی از مردنش سپری شده باشد و حال دروغ بافان دنبال سناریو اند که باز چه دروغ شاخداری بگویند

>>>   آوازه است كه راكتيار در تركيه مردار شده

>>>   داکتر سید خیلیل الله هاشمیان پاچه گیر هم خوش است!!

>>>   ترکیه نباید سبب اختلافات قومی در کشور ما گردد.

>>>   آقائ حکمتیارجایگاهش مشخص شده وقت که بکابل بیایدبصفت رءیس شورائ صلح مقررمیشودوانشاالله جان سالم بدرنخاهدبرد

>>>   گلبیدین حکمتیار این اصیل پاکستانی جاسوس معلوم الحال ای اس ای با کدام روی در شهرکابل خواهد امد شهری راکه با راکتپرانی هایش تخریت کرده بود و ۶۵۰۰۰ مردم این شهر را بشهادت رسانده و ده ها هزار دیگر را معلول ومعیوب کرده مردم با ورود حکمتیار که کالبداش باقی مانده و گوشت گنده گردن قصاب ای اس ای انرا بکشور ما میفرستد تا جسد اش را در زیر خاک کشور ما شود در خاکی که سال ها برضد این خاک و کشور مسلحانه بمنظوری ادغام ان بخاک کشور بیگانه پاکستان با مدافعین کشور در تقابل قرار داشت اکنون که فرسوده و بیکاره گردیده وبدرد بخور ای اس ای نمیباشد جسد نیم جان انرا بکشور ما میفرستند و به یقین گفته میتوانم که جسد بی جان انرا خاک قبول نخواهد کرد و از دل خاک بیرونپرتاب خواهند گردید زیرا خیانت بخاک کشور ما کرده است .

>>>   ازاین فرد سوال گردد که بین انتهار و زبان پشتو چه ارتباطی است .

>>>   به زودي يك اپوزسيون سياسي،إعلام موجوديت خواهد كرد
با محور ملي اپوزسيون دولت يكجا شويد تا بتوأنيم از مردم سالاري و بازگشت مشروعيت سياسي به نظام پاسداري كنيم و زمينه را براي برگزاري انتخابات شفاف و دموكراتيك فراهم سازيم.

>>>   غلام محمد محمدی نویسنه و تاریخ دان :
تا زما نیکه مرز دیورند را بسته نکنند افغانسان امن نمی شود .
انگلیس ها طالبان را با چرخبال به شمال افغاستان انتقال داده است .

>>>   تا دو روز پیش بحالت مرگ بود. چند لحظه قبل خبر شدم در شفاخانه مردار شده.
همین خبر را من دارم

>>>   تبریک بر ملت ستمدیده افغانستان
این جناور تاریخ مردار شده.

>>>   خدا نکند که این وحشی د کابل بیاید, آن وقت دیده میشه چی قیامتی سرش برپاخواهیم کرد.

>>>   کشورترکیه هم درتقویه ترروریزم افراطی نقش داشته کم کم افشا میگردد. که اکنون دیده میشود به مرض خودش گرفتارشده است.
ظریفی:

>>>   او خیلی دیر میشود که مثل ملا عمر به گور شده اما استکبار پنهان میکند

>>>   در زمان داکتر نجیب نیز عصمت مسلم یکی از قوماندان های تسلیم شده مجاهدین به دولت، میخواست در لویه جرگه یی که در پولی تخنیک دایر شده بود اشتراک کند، اما محافظین امنیتی مانع او شدند و در باغ بالا جلو او را گرفتند و بالایش فیر کردند و مرمی به پایش اصابت کرد.
بعدأ او را غرض تداوی به چکوسلواکیا بردند، اما از آنطرف مرده اش را آوردند و دفن اش کردند.

>>>   درکارنامه این شخص کثیف و آدم کش ، پابوسی پاکستان ، اعراب ، امریکا ، ایران و انگلیس نوشته بود که حالا نوکری ترک ها نیز بدان اضافه گردید ، این اجیرمعلوم الحال استخبارات بیرونی مانند پشک هفت دم دارد ، هیچ نمی میرد که کشور از شراین اجیرومزدوررهایی یابد .
کندزی

>>>   مه میگم الهی بر نگردد ما منتظر جنازه شان هستیم خدا به ظالم لعنت کند..
وکیل

>>>   من قوم پرست نیستم اما جواب من به کسانی هست که قهرمان ملی بیست یک سال پیش گفته بود بعد از مردن من وطن فروشان وطن را می فروشند.... ولی کسانی که دنبال استاد سیاف میروند یا از ... صبغت الله، یا از انورالحق احدی زرغونی قبیله پرست باید بدانند که استاد سیاف یک پختون هست ...صبغت الله هم جاسوس انگلیس و پختون تبار هست احدی هم یک پختون خطرناک تراز عبدالرحمن وغنی هست پس جایگاه این خران تاجیک تبار که در دنبال اینها میروند کجاهست؟

>>>   اگر خبر مرگ گلبدین دقیق باشد!
آرمان تکیه زدن به کرسی قدرت را به گور می برد!
گلبدین بیشتر از چهل سال برای رسیدن و تکیه زدن به کرسی قدرت از بدترین وزشت ترین وسایل و از انجام جنایات بی شمار تیزاب پاشی به روی زنان تا شلیک هزار ها راکت بالای مناطق مسکونی و ویرانی یک شهر دریغ نکرد، مزدوری پاکستانی ها را به دل وجان پذیرفت و با کی ها نبود که ائتلاف نکرد و در آخرین مرحلهء زندگی دست به دامن امریکایی ها برد وحتی از دخترانش برای رسیدن به قدرت استفاده ای ابزاری کرد و موافقتنامه به اصطلاح صلح اسکایپی را امضا کرد و روابطش را با اردوغان به رخ مردم ما کشید که گویا به استقبالش تا کابل می آید.
آرمان رسیدن تکیه زدن به قدرت را با همه بی ننگی هایش به گور می برد ، جز بدنامی و تاریخ سیاه چیز دیگری از خود به یاد گار نمی گذارد.

>>>   كلوي بي دين راكت يار اين سفاك جاني معامله كر يقينا دردنيا حالا ودر محكمه عدل الهي به جزاي اعمال ننكينش كه جز شرارت بيش ندارد خواهد رسيد كه انجا باداران سي اي اي واي اس اس نقش ندارند كابلي

>>>   خداوندا عمر این قاتل را 150 سال بگردان اما همیشه در بستر و توان باز کردن چشم را نداشته باشد تا انتقام تمام کسانی را که به شهات رسانده پس دهد.آنقدر ذلیل بگردان تا تمام اعضای خانواده اش مرگ وی را از بارگاه تعالی بخواهد اما مهیا نگردد آمین یا رب الا عالمین

>>>   فوت کرده است

>>>   چهره ترکیه هم افشاء شد


مهلت ارسال نظر برای این مطلب تمام شده استپربیننده ترین اخبار 48 ساعت گذشته
کليه حقوق محفوظ ميباشد.
نقل مطالب با ذکر منبع (شبکه اطلاع رسانی افغانستان) بلامانع است