پسر رهبر حزب تحریک ازبکستان سر دسته داعش
تلکس شایعات 
تاریخ انتشار:   ۱۲:۳۶    ۱۳۹۵/۱۱/۲۱ کد خبر: 128759 منبع: پرینت

پسر طاهر یولداش، رهبر حزب تحریک اسلامی ازبکستان که یک هفته پیش برای لشکرآرایی نیروهای داعش وارد سرپل شده بود، اکنون بیش از 650 خانواده ازبکستانی و پاکستانی را در مناطق هم‌ مرز با ولایت‌های سرپل، فاریاب و جوزجان جابجا کرده است.
این خانواده‌ها در ولسوالی‌های گرزیوان و بلچراغ فاریاب، صیاد سرپل و درزاب و قوش‌تپه جوزجان جابجا شده‌اند.

(این خبر در بخش تلکس شایعات سایت شبکه اطلاع رسانی افغانستان نشر شده است)


داعش پسر طاهر یولداشکد (22)

این خبر را به اشتراک بگذارید
نظرات بینندگان:

>>>   چرا تمام جنایتکاران و افراطیون جهان علاقه دارند بافغانستان بیایند؟؟؟ میخواهند جنایتکاران "ساخت" پاکستان را که حالا نیکتایی میپوشند ملاقات کنند؟؟

>>>   رهبر داعش در افغانستان اتمر و استانکزی امنیت ملی استند بیادرجان گل

>>>   این ترورست را به جنرال صاحب دوستم بدهند تا اوبعدا به گارد هایش بسپارد

>>>   داعش ستانکزی و اتمر است هر وقت اینها کشته شدند باور میکنیم.

>>>   مردم افغانستان زیادتر جاهل وبیسواد خصوصاً در پشتون ها این مرض زیادتر است.زودتر به هر سازمان وگروه های خارجی وترورستی جزب میشوند.شما کشور های مالیزیا،اندونیزیا،بنگلدیش،تاجکستان،ازبکستان،تُرکمنستان ویکتعداد زیاد کشور های عربی،ترکیه.....را دیده باشید.حتی نیم فیصد مردم شان به گروه های خارجی وترورستی نمیروند.اما در افغا نستان به بسیار سهولت وهابی،داعشی،سلفی،طالب،خلقی،پرچمی،شُعله ئی،ستمی....میشوند. درافغانستان فعلاً 115 گروه وسازمان سیاسی راجستر شده دارد.واز هر کشور که برگشتند.تحت تاثیر فرهنگ وکلتور همان کشور قرار میگیرند.

>>>   كمى دقت كنيد و بينديشيد ، سه سده قبل كشورى قلابى بنام افغانستان با تاريخ تيره و تاريك شكل گرفت ، نه ملت شكل گرفت و نه دولت .
كمى به خود آيد و فكر كنيد؛ چهل سال است مردم در آتش جنگ مى سوزند و تضاد ها به اوج خود رسيده اند ، مگر اين جغرافياى آدم خور و انسان سوز درخور اين است كه چنين ادامه داد و همه چيز را پذيرفت ، آيا چيزى ديگرى مانده است كه از باختن آن هراس داشت !
راه حل تغير راديكال نظام و تغير جذرى نقشه يى سياسى كشور است و بس.
سه سده قهقرا و چهل سال جنگ براى بيدارى يك آدم و يك انسان مگر كافى نيست !

>>>   کشوری بنام افغانستان نه «سه سده قبل» بلکه حدود یک سده پیش شگل گرفته است:
جغرافیای رسمی آن در زمان عبدالرحمن (۱۸۸۰ - ۱۹۰۱) و استقلال رسمی آن در زمان امان الله (۱۹۰۱ - ۱۹۱۹) حاصل شده است...

>>>   از این کی هر روز بمیرم بهتر است کی یک روز بمیرم. باید دست به دست شویم تا این حکمت ..... را از بین بیبرم و با تما انسان کشان و خاینان وطن فروشان کی افغانستان را از دست ظالمان نجات بتیم یا مردن یا کی فردای بهتر در غیر از آن ما ها در هر کوشه ها دنیا کوشته و یا به خانه بی فامیل سر گردان میشوم تا کی این خاینان وطن فروشان انسان کوشان را از حکومت دور نه کنم در غیر از آن بر سری ما حکومت میکند ما را برده ها خود قرار میدهد

>>>   بگويي يا نگويي ظالم در افغانستان پيروز است، چون مردم افغانستان ضعيف ترين مردم جهان است و نميتوانند از خود دفاع كنند.
و دگه اينكه تكرار گزاشتن يك صحنه ويخي حوصله گير است لطفاً از دو يا سه بار زياد تكرار نكنيد.

>>>   امی برادرهای پشتوی ما یک رقم است که بیخی انگشت به دندان بانی. اینهای که خود را باز به اسطلاح روشن فکر میگیرند ای رقم است خدا از تاریک فکرایشان نجات بده. امی عقل و منطق خوب چیز است تورا ولله...

>>>   ملت افغانستان، ملتی است که چشم و گوش خویش را به روی حقیقت بسته اند و جایی که باید وارد عمل شوند و از حق خویش دفاع کنند صحنه را ترک گفته و به یک چیز اتکا می کنند و آن چیز، چیز تازه ای نیست جز ( خدایا ظالمان و دشمنان ............... ما را نابود بگردان). تا جایی که عقل بنده یاری میکند، همیشه خودشان را با این قسم دل گرمی ها فریب داده اند. سالیان سال است که این ملت بد بخت شب و روزشان را صرف دعا و درود به در گاه خدواند پرداخته اند تا شاید از این بد بختی و فلاکت نجات یابند اما متأسفانه آب از آسیاب تکان نخورد. جای تأسف است که این ملت هنوز هم به این راه روان هستند و دریغ از اندکی به کار انداختن عقل سلیم خویش که خدواند آن را به ما انسانها هدیه کرده است. بیایید یکبار هم که شده فقط به خودمان و امروز مان فکر نکنیم، چشم خویش را به روی حقیقت بسته نکنیم، کودکان مان را مهر و محبت بیاموزیم و نهال تبعیض مذهبی و نژادی را در وجودشان پرورش ندهیم، همدیگر را به عنوان یک ملت واحد قبول کنیم، مشکلاتمان را فقط به بیگانگان ارتباط ندهیم، بیایید خودمان را هم کمی زیر سوال قرار بدهیم که خود برای این وطن چه کرده ایم. بیایید برای یکبار هم که شده نقش مردگان متحرک را بازی نکنیم و به این زخم کهنه پایانی ببخشیم و راه پیشرفت و آبادی را برای نسلهای آینده هموار کنیم تا شاید خداوند هم خشم خویش بر این ملت را فروکش کند. من یک آرزو دارم!

>>>   یگانه سوالی که از خود میکنم همیشه این هست که آیا بد تر و خیانتکار تر از افغانها منظورم دولتمند ها هست آیا در جهان وجود دارد؟؟ تا چی وقت خیانت به خاک پدری تا چی وقت🙁

>>>   چقدر شرم است که در کشور خود جاسوس بیگانه باشی و در دین خود جاسوس ادیان دیگر و در خانه ات قواعد و اصول مهمان مسلط باشد. افتخار هم داشته باشی که کلان آدم هستی.

>>>   متاسفانه نقش كشور هاى خارجي امروز در سرنوشت ما يك حقيقت إنكار ناپذير است. فعاليت هاى شما در كشور عليه ظلم، فساد و بى عدالتى واقعاً عالى و قابل قدر است و بايد با تمام قوا ادامه پيدا كند. اما مخالفين نظام و دولت هيچ راديو و تلويزيون برون مرزى با زبان انگليسى ندارند تا صداى واقعى مردم را به گوش جهانيان برسانند.بيشتر أوقات كسانى ديگر با هماهنگى برترى جويان بنام شما پيام هاى كاذب و أهداف خود را به عنوان پيام شما نشر مى كنند. يكى إز وسيله هاى كه شما ميتوانيد تا حدى إز ان در أين راستا سود ببريد تويتر است. من بار ها أين مسله را ياد اورى كرده أم و بار ديگر به شما به ويژه كسانى كه خواهان تغير نظام اند پيشنهاد ميكنم كه با باز كردن حساب تويتر و تعقيب كردن شخصيت هاى مهم بين المللى كه با مسائل ما مرتبط اند صداى خود را مانند فيس بوك به صورت مداوم و فعال به گوش جهان برسانيد.

>>>   به گلبدین سه خانه داده میشود ... فواید فاشیزم قومی .....

>>>   روپيه_كابلى
چى نام زيبا و تاريخي، در حفظ ان مى كوشيم!

>>>   دراین وطن چی جنایت است که نمیشه.
ع


مهلت ارسال نظر برای این مطلب تمام شده استپربیننده ترین اخبار 48 ساعت گذشته
کليه حقوق محفوظ ميباشد.
نقل مطالب با ذکر منبع (شبکه اطلاع رسانی افغانستان) بلامانع است