پولیس ایران کاکای کامران علیزایی را کشت
تلکس شایعات 
تاریخ انتشار:   ۱۳:۴۱    ۱۳۹۵/۱۱/۱۹ کد خبر: 128636 منبع: پرینت

کاکای کامران علیزایی رییس شورای ولایتی هرات همراه پنج تن دیگر در جریان انتقال مواد مخدر توسط پولیس ایران کشته شد.

به گزارش خبرنگاران هرات، این حادثه روز جمعه 15 دلو رخ داده است، کامران علیزایی یکی از قاچاقبران اصلی مواد مخدر در غرب کشور است که با ثروت اندوزی خود از راه قاچاق ریاست شورای ولایتی هرات را نیز برعهده گرفته است.

همچنین گفته می شود قاچاقبران کشته شده از کولبران مواد مخدر وابسته به کامران خان بوده اند.

(این خبر در بخش تلکس شایعات سایت شبکه اطلاع رسانی افغانستان نشر شده است)


این خبر را به اشتراک بگذارید
نظرات بینندگان:

>>>   خدا این دولت مردان را نابود کند دستی ایران درد نکند لوچک کشتن اش در تمام دین ها روا است

>>>   حکومت جمهوری اسلامی افغانستان درعمل ثابت کرد که برضد فساد مبارزه میکند
:
صحنه غم انگیز به کارگردانی یک قاضی ریاکار در محکمه استیناف ولایت هرات از طریق تلویزیون به نمایش در آمد.

درین دادگاه تاریخی، فساد ریشه دار در دستگاه قضایی مملکت بر سبیل یکی از هزاران مورد، جرقه زد. یک کارکن اداره ترافیک همراه با راننده یک موتر باربری به دادگاه حضور یافتند. سارنوال، وکلای مدافع و قاضی ( که از وی به نام دادور نام برده شده) درجایگاه حضور یافته بودند. جرم متهم عبدالوکیل فرزند عبدالباقی، اخذ صد افغانی رشوه ( کمتر از دو دالر) از صاحب لاری بود.
اما توضیحات رشوه دهنده، گوشه ای از عمق مظلومیت انسان افغانستان را نشان می داد . وی گفت که صد افغانی را به این منظور به ترافیک روی جاده دادم که حمام برود و سروصورت خسته و خاک آلودش را تمیز کند. اما سارنوال وقاضی با پوشیدن یونیفورم های رسمی و تشریفاتی در صدد نجات عدالت بودند. سرانجام، قاضی صحنه کمیدی- تراژدی، فرشته عدالت را که از سوی ترافیک و صاحب موتر لاری زیر پا شده بود؛ نجات داد و هر یک را به سه ماه حبس محکوم کرد.
این درحالی است که کله گنده های خاین و قاچاقچیان بی قلب در هرات برای خود حیاط خلوت درست کرده اند. وزارت داخله اگر ذره ای از ایمان درشأن خود دارد، باید فوری در جهت رهایی کارکن ترافیک از چنگ شریعتی های خادم مافیا، اقدام کند.

>>>   "حکومت وحدت مولی" خو اراده کشتن قاچاقبر کلان مواد مخدره را ندارد!!!! باز هم چشم پولیس ایران را صدقه که قاچاقبران مواد مخدره را به "جهنم" فرستادند!!!

>>>   غنی خان کلاه خود را بالاتر بماند. اشرف غنی خان حامی قاچاقبر بزرگ هرات کامران علی زائی است

>>>   Najib Salam
نصفش طالب و داعش و افراطى و نصف ديگرش ناسيوناليست هاى مريض و متعصب ، با اين طايفه اگر پنج هزار سال قلابى ديگر هم زيست كنيد نه كشور خواهيد شد و نه هم به تمدن بشرى دست خواهيد يافت.

>>>   سنگ آسمانی که میگویند همین ها اند

>>>   دراین کشوراین دولت برای این ملت خواب برده خوب است

>>>   کامران علیزایی یکی قاچاقبران اصلی مواد مخدر در غرب کشور بوده که با ثروت اندوخته شده، ریاست شورای ولایتی هرات نیز برعهده دارد.گفته شده قاچاقبران کشته شده از کولبران مواد مخدر وابسته به کامران خان بوده است.
خبرنگاران هرات

>>>   دریک ولایت مثل هرات که ریس دشدرای ولایتش پشتون ای فارسی زبانها خی درهرات بیهوده بوده

>>>   اگر این خبر درست و بی طرفانه باشد دست پولیس ایران در تمام عمر از گزند دشمن در امان باد . و روحش مادام پیوسته به روح حوریان بهشت باد. خداوند دست این انسان واقعی را همیشه بر ضد اعمال ناشایسته چنین نا انسان ها سالم نگهدارد. عمرت دراز باد و راهت روشنایی قلبت هم مملو از محبت انسانی جان هزاران انسان ا از دست این ..... جامعه نجات دادی.

>>>   مبارک باشد اقای ریس جمهور که علیزایی خاین قاچبر مواد مخدر را به حمایت خودت بحیث ریس شورای ولایتی هرات بکرسی رساندی واین هم تحفه جناب شان بشما و همفکران خودت که نام کشور را با این عمل خاینانه بد کرده اگر قانون حاکم باشد باید جایداد ودارایی های علیزایی قاچاقبر مواد بررسی همه جانبه قرار داده شود و از تثبیت اسناد اصولی دارایی هایش که از راه هلال دریات کرده باشد قناعت بررسی کننده ها را فراهم سازد شرط اساسی اینست که مسولین بشمول شخص ریس جمهور در کار هیت بررسی کننده مداخله ویا سفارش نکنند تا حقایق بشکل شفاف ان واضح واشکار گردد .

>>>   خودش راهم یکروزی شکار میکند سربد بلای بد

>>>   خوب شد کاشکه کامران علیزایی هم به جزای اعمالش برسد وکشته شود زیرا این بی وجدان برلاوه که قاچاقبر موادمخدر است روحیه ضد تاجیک ها وضد زبان وتبار فارسی زبانان است ولوحه دانشگاه راهم از دانشگاه هرات پایین کرده به آتش کشید رییس جمهورغنی احمدزی هم از ین جنایت کار پشتیبانی کرد ورنه از طرف دادستانی ازوظیفه برکنار وگرفتار میشد اما مقامات مانع این کارشدند.

>>>   خلاف بقیه دوستان از این اقدام ایران ناراحت شدم درست است که قاچاق مواد کار اشتباه و حکمش اعدام است ولی اینکه او از میلیت افغانستان بوده و یک افغانی بوده باید به دست خود دولت افغانستان مجازات میشد دولت یک مسولیت های در قبال مردم دارد ولی مردم همه به همان صورت باید مطیع از دستورات دولت باشد وقتی خودمان از سران قدرتمان حمایت نمی کنیم آن وقت انتظار دارید انها چگونه با این خاطر که پشتشان مردم غیور افغان هستند به روی ظلم و ستم بایستند ما نکنیم امریکا یا روسیه یا ایران کند تمام کشور ها به فکر منافع خود هستند پس بیاید دست به دست هم دهیم و به امیدو یاری خدا افغانستان نو بسازیم انشاالله.
تشکر.

>>>   ای کاش خود کامران علیزی کشته میشد ، تا مردم هرات و اعضای شورای ولایتی راحت میشدند و مردم هرات از ایت رسوایی و باج گیریی عیلزایی نجات پیدا نیکردند . همایون از هرات

>>>   خیلی جنایت بزرگ است.
ع


مهلت ارسال نظر برای این مطلب تمام شده استپربیننده ترین اخبار 48 ساعت گذشته
کليه حقوق محفوظ ميباشد.
نقل مطالب با ذکر منبع (شبکه اطلاع رسانی افغانستان) بلامانع است