بهتر که مقام های نازدانه حکومت استعفا بدهند
 
تاریخ انتشار:   ۱۱:۵۷    ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ کد خبر: 127103 منبع: پرینت

وقتی می بینی که بیشتر قربانیان؛ جوانان رشید، آگاه و تحصیلکرده این کشور است، دلت می گیرد، بُغض گلویت را می فشارد و نگاهت تا ناکجا آباد دوخته می شود؛ این جوانان آرزوهای زیادی بر سر داشتند، هر کدام دل هایی پر از امید و شوق برای خدمت به کشوری داشتند که در آن جان باختند.

فرقی نمی کند که در کدام موقف اجتماعی و سیاسی قرار داشتند، مهم این است که ما همه روزه شاهد پرپر شدن گل هایی هستیم که روزانه آنها را از با صد دریغ و افسوس از دست می دهیم. اگر در این کشتار اجاره ای و سیستماتیک؛ عالیجنابان اقتدارگرای حکومتی آگاهی دارد و می دانند که چه کرده اند و چه می کنند؛ لطفا بس کنند، دیگر تمامش کنند و بر این تباهی ها و ویرانی ها نقطه پایان بگذارند و اگر در این جنایات شریک نیستند، بهتر است دولتمردان نازدانه حکومت وحدت ملی از مقام شان استعفا دهند تا خود مردم فکری به حال خود کنند.

ما همه روزه عزیزی را توسط گرگ ها از دست می دهیم... بس است دیگر...

مهدی ثاقب


این خبر را به اشتراک بگذارید
نظرات بینندگان:

>>>   فقط بهترین راه تحرک مردم است درغیران ماهمین روزراخواهیم داشت از عبدالله واشرف غنی ودیگران گرفته همه شان نوکران وبوت پاکان خارجی ها اند.
فقط این جا مردم فقیر بیچاره شده روان هستند انجا میبینی معدنچی را میکشن اینجا میبینی جوانان مارا خداوند خوش بسرمارحم کند . تایک قیام مردمی شروع نشود این آش وکاسه برسردسترخوان هرکدام مامردم افغانستان خواهد بود واین دسترخوان غم وخون به نوبه مثل ریسمان درازبرای مایان هم خواهد رسید.
تامردم حرکت نکنند واین دزدان وخائنین ملت را از اریکه قدرت دورنکنندهمین حال ماست
کابل - هلمند -کندهار ودیگرمناطق کشور به غم تان شریک هستم .
یاالله رحم کن به حال ما
یاالله اریکه داران قدرت کشورم را به راه راست واز چاکری دیگران بازدار
یا الله مردم افغانستان را خودت نگهبان باش.
نیکیارهرات

>>>   مردم بی غیرت شده اند از مردن تد ریجی بهتر است آدم یکبا ر بمیرد
با ید مردم از همین اکنون خود را منسجم سا زند در ما ه حمل که هوا خوب شد برایند به سرکها برای یک هفته گرد ارگ تحصن کنند و خواهان لغو شرکت سها می جان کری شوند تا صدای مردم را دینا نیز بشنود و ازاین شرکت نا بکار و غیر فعال که نصف اعضای اش مرده و معلو ل و بی کفا یت با اثبا ت رسیده اند خلا ص شده و راه برای ایجاد حکو مت موقت با ز شده بعدش هم انتخا با ت به راه انداخته شود و طبق اراده مردم یک حکو مت جوابگوی مردمی به وجود اید .
منسجم شوید او مردم به لحاظ خد بر خیزید از شرکت مختلط سها می جان کری هیچ چیزی سا خته نیست و بیشتر درد و صمیبت را خواهید کشید .
جوا نا ن فعا ل

>>>   دولت ظالم و جابر است ، ملت مسلمان و قهرمان متحد شويد، و اين اجيران اجنبي را نزد باداران شان مرده بفرستيد، و خود تان برايتان رهبر ملي تعين نمائيد، در غير آن همه بطور تدريجي از بين خواهيم رفت.
خداوندا انتقام ما مظلومان را بقدرت خود بگير، و تمام خائنين ملي را روسياه و شرمنده گردان.

>>>   او برادر این رهبران بالای پو ل های خارجی که همه روزه می ایند و عیش ونوش جند نفر خو دشا ن می کند هر گز اسعفا نمی کنند خا طر جمهع با شید


مهلت ارسال نظر برای این مطلب تمام شده استپربیننده ترین اخبار 48 ساعت گذشته
کليه حقوق محفوظ ميباشد.
نقل مطالب با ذکر منبع (شبکه اطلاع رسانی افغانستان) بلامانع است