به جای عیادت از مجروحان، به امنیت توجه کنید
 
تاریخ انتشار:   ۱۱:۲۲    ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ کد خبر: 127097 منبع: پرینت

آقاى رييس جمهور و سر قوماندان اعلى!
در جريان بيش از دو سال گذشته همه ى ما با وقوع هر حادثه اى تروريستى پيام هاى تسليت و غم شريكى فرستاده ايم؛ از طرفى شما بيشتر از سلف تان به عيادت و دلجويى زخمى ها و بازماندگان شهدا شتافته ايد، كه در كنار مديريت جنگ، رسيدگى به اين امر زمان زياد كارى تان را نيز به خود اختصاص داده است.

آقاى رييس جمهور!
همچنانى كه شما بهتر درک مى كنيد، بخشى از رهبرى نيروهاى دفاعى و امنيتى افغانستان در سطوح مختلف فاقد دانش، تعهد، ابتكار و پشتكار اند و شرايط حساس و پيچيده دفاعى و امنيتى كشور مى طلبد تا مديران بهترى به اين نهادها بگماريد. مردم افغانستان ناگزير و ناچار از ادامه ى وضع متابعت خواهند كرد، اما از شما توقع دارند تا به جاى فرستادن پيام هاى تسليت و عيادت حداقل به امنيت پايتخت توجه لازم نمايد.

خون هاى زيادى در اين مدت جاده هاى پايتخت را فقط به اين دليل رنگين نموده است كه شما هيچگاه حاضر نبوده ايد چهره هاى فاسد، غير حرفه ای و ناكاره پوليس، امنيت و ارتش را كه بيشتر از ده فيصد كُل پرسونل نيروهاى دفاعى و امنيتى كشور را در كابل متمركز نموده اند و ميليون ها افغانى پول اپرواتيفى را حيف و ميل مى كنند مورد بازپرس و مجازات قرار دهيد.

مادران زيادى زانوى غم در بغل كرده اند چون شما نتوانسته ايد دست شمارى از نمايندگان فاسد پارلمان و رهبران سياسى باج بگير را از دخالت در امور امنيتى كوتاه نمايد. فرزندان بى شمارى يتيم و بى پناه شده اند چون شما نتوانسته ايد حلقه خبيثه اى اطراف تان را از وجود آدم هاى شرور و تنبل پاک كنيد و "شبكه فساد" را در هم كوبيد و مردم به شما اعتماد نمى كنند چون هنوز قوميت در تعيين افراد در مناصب دفاعى و امنيتى نقش اساسى دارد.

آقاى رييس جمهور!
سه سال ديگر نيز خواهد رفت؛ شما تعيين مى كنيد كه از خود چه به ميراث مى گذاريد!

بهار مهر


این خبر را به اشتراک بگذارید
نظرات بینندگان:

>>>   از همه کار ها کرده امنیت مهم است ریس جمهور باید یک شخض نظا می با شد نه اقتصاد ی
امریکا باید در همین نظا میا ن یک شخض را تعین می نمو د برای ریا ست جمهوری

>>>   عجب نظاميان رسيده داريم، اكثراً بيسواد و لافوك ، مانند شاه نواز وغيره، قانون بايد تغير نمايد، متقاعدين مانند اشرف غني، وزير دفاع، امنيت ملي و غيره ، حق كار را در كابينه نداشته باشند، تنها مشاور بدون معاش ميتوانند باشند، چون معاش تقاعد ميگرند، تشكيلات اداري و سياسي را كم نمايند، شركت سهامي را از بين ببرند، همه ملت حق كار داشته باشد، شوراي فاسد ملي را از بين ببرند، چرا در هند و پاكستان به اين پيمانه انفجارات و خودكش صورت نميگرد، چون مردم ملك خود دوست دارند، و خائنين نميتواند در بين ملت رخنه نمايند، مگر در اين خاك همه بصورت اشكار ايجنت يك كشور خارجي هستند،


مهلت ارسال نظر برای این مطلب تمام شده استپربیننده ترین اخبار 48 ساعت گذشته
کليه حقوق محفوظ ميباشد.
نقل مطالب با ذکر منبع (شبکه اطلاع رسانی افغانستان) بلامانع است