طالبان مسوولیت حمله بر قندهار را رد کردند
 
تاریخ انتشار:   ۱۰:۵۲    ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ کد خبر: 127095 منبع: پرینت

طالبان مسوولیت حمله بر قندهار را رد کرده اند.

بعد از دو حمله انتحاری که بر کابل رخ داد و طالبان مسوولیت آن را بر عهده گرفتند، انفجاری دیگر نیز در ولایت قندهار به وقوع پیوست.

طالبان مسوولیت حمله بر قندهار را رد کرده و آن را ناشی از اختلافات درون حکومتی می داند.

کد(24)


این خبر را به اشتراک بگذارید
نظرات بینندگان:

>>>   بله حقیقت دارد .
حبیب الله یوسف زی

>>>   انفجارمهمانخانه والی قندهارصدفیصد کارطالبان وحشی صفت وجنایتکار است. طالبان مسوولیت حملات هلمند وکابل وجاهای دیگر راکه اهالی ملکی به شمول زن واطفال را وحشیانه به قتل رساندند، بدوش میگیرد،وحمله قندهار را به خاطری بدوش نمیگیرد که دراین حمله لونده های ننه ایشان دردوران جهاد ومقاومت ایشان که عرب استند کشته شدند

>>>   عدوالله یوسفزی!لعنت آبدی خداوند به تو خبیث جنایتکار و همکارانت شود حالا که مسئله امداد خود را درخطر می بینید از جنایت نابخشودنی قندهار انکار میکنید.

>>>   یوسفزی !به خاطریکه باداران عربی تان کمک های که به خاطرکشتن هموطنان تان همرای تان میکند ،آزرده نه شود ،مسوولیت این حمله رانگرفتید،اگرنی مسوول همه جنایات ۱۰ـ۱۵سال اخیر طالبان دست پرورده پاکستان واشرار دال خور پا کستان میباشد.

>>>   بلی باید که چنین حرف را میزدند و از ترس کشور امارات عربی این حرف انکار را زده اند بخاطریکه جو کمتر برایشان میرسید اگر ادعای چنین کار را میکردند طالبان و داعشیان و شبکه حقانی واستخبارات پاکستان ای اس ای که در کشور ما دست به چنین جنایات میزنندهمه شان یک هدف و زیر یک چتر و با یک فکر وانگیزه بخاطر رسیدن اهداف نا مشروع پاکستان در کشور ما چنین جنایات سازمان یافته حملات ترورستی را انجام میدهند انکار شان از ترس کمتر رسیدن خوراک جو شان است نه یک حقیقت موضوع .

>>>   حبیب الله یوسفزی فرد فعال ای اس ای و اصلی پاکستانی و همکار وهمگام با ترورستان طالبان ودر یک خط برای اهداف نامشروع پاکستان در حرکت است حرف این دالخور پاکستانی بمانند بد .... بی ارزش است همه مردم به این اسم ای اس ای پاکستان کاملا اشنا و انرا مانند دیگران شاندشمن خود وکشور شان میشناسند و بس .


مهلت ارسال نظر برای این مطلب تمام شده استپربیننده ترین اخبار 48 ساعت گذشته
کليه حقوق محفوظ ميباشد.
نقل مطالب با ذکر منبع (شبکه اطلاع رسانی افغانستان) بلامانع است