سگ پوتین با ویژگی های ضد تروریستی فوق العاده
 
تاریخ انتشار:   ۱۳:۴۴    ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ کد خبر: 126724 منبع: پرینت

سگ سیاهی، رییس جمهور روسیه را در هر سفر همراهی می‌ کند و هرگز از وی جدا نمی‌ شود، زیرا ویژگی‌ های ضد تروریستی منحصر به ‌فردی دارد. روزنامه ایزوِستیا چاپ روسیه دوشنبه در گزارشی نوشت: لابرادور سگ سیاه ولادیمیر پوتین رییس جمهوری روسیه است و همان سگی است که آنگلا مرکل صدر اعظم آلمان را هنگام دیدارش با پوتین ترسانده بود.

به نوشته این روزنامه؛ لابرادور از نژادی بسیار اصیل است و ویژگی های ضدتروریستی خاصی دارد و به عنوان نمونه، بوی مواد منفجره را از فاصله 25 متری استشمام می کند. این سگ همچنین بوی هر نوع سم و زهری را تشخیص می دهد، حتی سمومی که بوی بسیار ضعیفی داشته باشند. بدین ترتیب، پوتین در هیچ کشوری، قهوه یا چای یا دیگر نوشیدنی ها را در کنار مقامات جهان نمی آشامد، مگر اینکه لابرادور آن را قبلا بو کند.

لابرادور همچنین هر غذایی را که پوتین در کرملین یا سوچی – ییلاق و قشلاقش – یا کشورهای دیگر می خورد، قبلا بو می کند تا پوتین با خیال راحت آن را بخورد.
این سگ سیاه تاکنون 3 بار جان پوتین را از مرگ و ترور نجات داده است. یک بار یک نیروی چچنی گارد حفاظت از پوتین می خواست به ضرب گلوله پوتین را ترور کند که لابرادور متوجه شد و با حمله به این چچنی و گاز گرفتن، مانع تیراندازی او شد.

لابرادور در یکی از پارک های سوچی با راهنمایی کردن محافظان پوتین به سوی بمبی که به یک طناب بسته شده بود، برای دومین بار پوتین را از مرگ نجات داد.

یک بار هم غذایی را که پوتین باید می خورد، بو می کشد و به محافظانش می فهماند که غذا آلوده و سمی است و محافظان پس از بررسی غذا سم کشنده لانیت را در آن پیدا می کنند و آشپز را اعدام کردند.

پوتین سگ خود را در همه سفرهای خارجی اش با خود می برد و 8 مربی سگ های پلیسی ارتش روسیه را مکلف به آموزش دادن به این حیوان کرده است. لابرادور 100 متر را در 9 ثانیه می دود و یکی از گران ترین سگ های جهان است. توله های این سگ هم اکنون 4 ماهه هستند و نحوه کشف سم، مواد مخدر و مواد منفجره و شناسایی دشمن را آموزش می بینند.
کد(6)

این خبر را به اشتراک بگذارید
نظرات بینندگان:

>>>   کاش طرز این مقاله طنز می گرفتی با این "چتیات"

>>>   وقتیکه عمراش به پایان رسد نه سگ ان ونه خوداش مانع رفتن ان از حیات دنیا شده میتواند .

>>>   این سگ ارزش ازبسیاری ازانسان های احمق بالاتراست که ادعایش حتی بالاتر از انسانیت است


مهلت ارسال نظر برای این مطلب تمام شده استپربیننده ترین اخبار 48 ساعت گذشته
کليه حقوق محفوظ ميباشد.
نقل مطالب با ذکر منبع (شبکه اطلاع رسانی افغانستان) بلامانع است