جنرال و کش کو، پیش کو با ایشجی
 
تاریخ انتشار:   ۱۲:۰۱    ۱۳۹۵/۹/۲۴ کد خبر: 125581 منبع: پرینت

ایشچی در مصاحبه با تلویزیون طلوع گفته است که جنرال دوستم ده دقیقه با او "بالا کو، پایین کو، کش کو، پیش کو" کرده است، آگاهان مسایل "کش کو، پیش کو؛" گفته اند که این فعالیت های سرسختانه جنرال دوستم علیه جبهات تحتانی احمد ایشجی، قابل تامل است که به اصطلاح ادبی و حقوقی آن تجاوز جنسی می گویند.

آقای ایشجی گفته است که جنرال دوستم از او در حال فعالیت های کاملا نامحرمانه عکس برداری و فیلمبردای کرده که اگر ایشان لطف کردند و در جایی چیزی گفتند این عکس ها را پخش کنند تا آبرو و مابرو برایش نماند. بعضی ها انتقاد می کنند که از معاون اول رییس جمهور بعید بود که تجاوز جنسی آن هم بالای احمد ایشچی کند. اما تعداد دیگری می گویند این موضوع بعید نیست چون جنرال لطف کردند و راه دیگری غیر از این منفذ هم وجود نداشت.

هواداران معاون اول رییس جمهور نیز نگران احمد ایشجی نیستند چون معتقدند که باید سریال احمد ایشجی تمام شود اما نگران حال جنرال دوستم هستند که آیا صحت شان خوب هست یا خیر و ایشان در این سن و سال نباید با قسمت تحتانی ایشجی کشتی کج بگیرد چون حیف آلت مبارک همایونی شان است که وارد مقعد این یاغی باغی طاغی شود... فعالان حقوق بشر هم بیشتر از اینکه به اعمال جنرال دوستم توجه کنند روی سرنوشت پایین تنه احمد ایشجی اظهار نگرانی کرده اند و از سازمان ملل متحد و دیگر کشورهای خارجی درخواست کردند که قسمت ممنوعه احمد ایشجی را بصورت عاجل نجات داده و در یکی از کشورها انتقال دهند چون جنرال دوستم از کمر به بالای ایشجی کاری ندارد.

سخنگوی وزارت خارجه آمریکا نیز اعلام کرد که آمریکا حمایت خود را از ساحات از دست داده احمد ایشجی نموده و نیروهای بیشتری به افغانستان اعزام می نماید؛ دونالد ترامپ نیز ضمن علاقه به این موضوع؛ در گفتگویی تلیفونی با اشرف غنی خواهان شفافیت نوعیت با جزییات این حادثه گردیده است تا پس از جنوری خود این موضوع را از نزدیک بررسی نماید...ریاست جمهوری نیز از وقتی این موضوع را شنیده است نمی دانند که این عمل را تقبیح کنند یا جزیی از تصرفات و دستاوردهای حکومت وحدت ملی بدانند. مخالفین و حریفان سیاسی جنرال دوستم در سمت شمال کشور نیز پس از این حادثه تدابیر شدید امنیتی برای کمر به پایین خود گرفته اند و از سیستم های پیشرفته پسورد دار استفاده نموده و چند بادیگارد بصورت پروت والا جهت امنیت بیشتر علاوه نموده اند.

فعلا تمام ملت همیشه در صحنه همچنان منتظرند ببینند که جنرال دوستم در مورد ادعای ایشجی چه می گوید تا کمی بیشتر بخندند و انرژی مثبت بگیرند و چند روزی سوژه شوخی ها و مزاح هایشان شوند تا کمی دیرتر از این دنیا به سوی پروردگارشان پرواز کنند.

مهدی ثاقب


این خبر را به اشتراک بگذارید
نظرات بینندگان:

>>>   ههههه و به چه جرعت و جزییات قصه میکرد. جای خجالت است به خدا روی نماندن برای افغان ها در دنیا.

>>>   هههههههه بسیار جالب بود

>>>   کمیسیونی باید تشکیل شود تا موضوع را همه جانبه برراسی وبه شورای امنیت گذارش دهند همچنین پارلمان ویک هیئت از قندهار که درمورد تخصص داشته باشند اعزام گردندتا بدانند که آیا ایشچی خودش رغبت داشته یا اینکه فامیل معاون صاحب اول درترکیه است یا جوزجان؟ اگر در ترکیه است باید هرچه عاجل به وطن برگردند،

>>>   این دروغ است کار خارجی هاست اگر حقیقت بود چرابه خانه امن انتقال نشد واگر راست هم باشد آیا جنرال صاحب دوستم بحیث معاون اول همینقدر صلاحیت هم نداشته باشدکه حتی یک ازبک هموطن خودرانتواند؟

>>>   این حرفها و این اتهام ها نه تنها تحقیر و توهین به حیثیت انسانیی اقای ایشچی و
جنرال دوستم و ترک تباران افغا نستان
میبا شد بلکه تحقیر و توهین به حیثیت و
آبروی دولت و ملت افغا نستان در مجموع
میبا شد .فا شیسز با این نوع تو طئه
گریهای کوچه ی میخواهد که حاکمیت تک
تباری را در کشور به نفع پا کستان و
استکبار جها نی پی ریزی کند و بار دیگر
افغا نستان را نه تنها به ویرانه بلکه
پا رچه پار چه سازد واز هر پار چه ان طبق منا فع خویش استفاده اعظمی کند .
صفدر پور

>>>   آقای فیض الله ذکی نیز از تجربهء خویش در این مورد بنویسد!!

>>>   اگرجنرال دوستم به احمد ایشچی تجاوز کرده باشد حداقل بیشتر ازیک ماه به بستر خانگی باقی میماند ونیاز به دارو والتیام زخمش میداشت .پس ادعای وی دورازحقیقت است

>>>   با عمل جنرال دوستم ما خیر مقدم گفته خواهان مروج شدن عمال پسندیده سمت شمال هین است

>>>   اشخاص کم ظرف هروقت شخصیت فاسد شانرا خودشان افشا میکند

>>>   آقای ایشچی باید اول با خودش مصلحت میکرد بعد با شاخ گاو جنگ میداد. یا حد اقل با اکبر بای مشورت میکرد. حالا که جنگ داده نتیجه اش معلوم است. اکبر بای هم اول نمیدانست خطرات این مسابقه چیست. بعد از مسابقه چند روز این طرف و آن طرف مصاحبه و داد و بیداد کرد. چون زخمش هنوز تازه بود و نمیتانست تحمل کنه. بعد از اینکه زخمش خوب شد و.... آرام گرفت، رفت پشت کارش و دیگه این تجربه را تکرار نکرد. آقای ایشچی هم تا خوب شدن زخمش مصاحبه و داد و فریاد میکنه، لازم به ذکر است که اگه آقای ایشچی ده ای فکر باشه که امریکا در این کشاکش ازو دفاع میکنه، اشتباه میکنه. به دو دلیل:
چون اول موضوع دفاع از پایین تنه سیاسیون افغان در پیمان امنیتی ذکر نشده و دوم اینکه خود آقای اوباما اهل همین کار است،

>>>   كدام حيثيت وكدام ابرو!!!
قوم ازبك انتحار اجتماعي نمود و ديگر نبايد از ابرو وعزت صحبت نمايند.
دوستم معاون اول رياست جمهوري و ايلچي معاون حذب جنبش ازبك!
يكي ازين دو نَفَر دروغ خواهد گفت ولي چنين دروغ در تاريخ اقوام ديكر افغانستان وجود ندارد.
فاعل ومفعول ٦٥ ساله !
.............
نورمحمد از بدخشان

>>>   آقای ایشجی گفته است که جنرال دوستم از او در حال فعالیت های کاملا نامحرمانه عکس برداری و فیلمبردای کرده که اگر ایشان لطف کردند و در جایی چیزی گفتند این عکس ها را پخش کنند تا آبرو و مابرو برایش نماند. بعضی ها انتقاد می کنند که از معاون اول رییس جمهور بعید بود که تجاوز جنسی آن هم بالای احمد ایشچی کند. اما تعداد دیگری می گویند این موضوع بعید نیست چون جنرال لطف کردند و راه دیگری غیر از این منفذ هم وجود نداشت.
ع

>>>   خو خیر احمد خان ایشیچی فیری شد من هم حق دارم یک بار ....... کنم احمد خان را

>>>   دفاع ازیک شخص متهم خودش جرم است

>>>   دوستم پشت درجه یک است حالی قرض های خوده جمع می کنه


مهلت ارسال نظر برای این مطلب تمام شده استپربیننده ترین اخبار 48 ساعت گذشته
کليه حقوق محفوظ ميباشد.
نقل مطالب با ذکر منبع (شبکه اطلاع رسانی افغانستان) بلامانع است